prosze o opinie na temat LG-32lc51

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli miałbym do wyboru - to ja sięgałbym po 32 Sharpa ,Panasonica , JVC czy Samsunga , tym bardziej że to ta sama klasa cenowa.
 

pablo2kr

New member
Witam,
Tak właśnie się złożyło, że od wczoraj jestem szcześliwym posiadaczem tego właśnie modelu. Piszę szczęśliwym bo raptem mam go dwadzieścia kilka godzin i jestem z niego naprawde zadowolony. Odbieram sygnał kablówką z UPC i DVD przez eurozłącze. Muszę przyznać, że jakość obrazów jest bardzo dobra mimo, że nie idą (jeszcze) przez HDMI. Oczywiście najlepszą jakość daje DVD. Duża możliwość ustawień obrazu włącznie z 2 własnymi daje pole do popisu. Obraz jest dużo lepszy niż sobie to wcześniej wyobrażałem. Pamięać należy jednak, że zależy ona od jakości nadawanego sygnału, wczorajszy mecz Polaków na TVP 2 był nie bardzo do oglądania, ale już sygnał z Eurosportu innego meczu był bardzo dobry. Dziś Kubicę oglądałem z fascynacją prawie wtopiłęm się w ekran ale to pewnie dlatego, że oglądam go z odlgłości ok 3m. Sumując muszę powiedzieć, że za tę cenę tę jakość polecam. Zdania oczywiście mogą być podzielone, ale od tego właśnie jest forum.
 
Do góry