Kalibracja LG 65b7v warto ?

bezel

New member
Witam,

Zakupiłem to cudowne urządzenie dla netflix-a oraz ps4 pro.
Moje pytanie jest następujące ?

Czy profesjonalna kalibracja dla amatora obrazu takiego jak jak coś zmieni w tym TV ?

Czy jest możliwość "zakupienia od kogoś" ustawień jakie trzeba wprowadzić ?

Czy jest ew. ktoś w pobliżu Katowic kto wykonuje takie rzeczy ?

Wiem, że pewnie temat był już wałkowany ale niestety nie mogę odnaleźć.

Dziękuję i pozdrawiam
Szymon
 

norbert1983

Member
Witam
Sam zastanawiałem się nad tym czy zobaczę różnicę teraz mogę szczerze odpowiedzieć że jest różnica szczególnie jeśli oglądam film w dobrej jakosci np blu ray obraz wymiata. Jesli chodzi o zakupienie od kogoś ustawień to jest to niemożliwe każdy tv będzie miał inne pomimo że będzie to ten sam model. Jeśli już się zdecydujesz na kalibracji swojego tv to wejdź na stronę *********************************.pl ja osobiście polecam
 

Desverger

New member
Hmm... dlaczego z automatu ta strona jest wykropkowana oraz nazwisko tego jegomościa!? To chyba nie jest normalną praktyką na forach? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Wiem, że np. Chinach strony są cenzurowane przez władzę lu na niektórych stronach przekleństwa są z automatu wykrywane i kropkowane ale coś takiego?! No chyba jaja sobie ktoś tu robi. Dlaczego tak jest ???
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Hmm... dlaczego z automatu ta strona jest wykropkowana oraz nazwisko tego jegomościa!? To chyba nie jest normalną praktyką na forach? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Wiem, że np. Chinach strony są cenzurowane przez władzę lu na niektórych stronach przekleństwa są z automatu wykrywane i kropkowane ale coś takiego?! No chyba jaja sobie ktoś tu robi. Dlaczego tak jest ???
Przez konkurencje albo uczciwość :D
 
Do góry