Test LG 65SK900 czyli test Profesora obrazu LCD 2018.

spiner112

New member
Chcąc zaoszczędzić 400/500zł można wybrać tańszy model sk8500, który nie ustępuje znacząco parametrami od 9500

Witam, zastanawiam się nad kupnem tych modeli ale nie wiem czym dokładnie różnią się te dwa modele lg(wiem na pewno ze podwójnym tunerem HD i sk9500 ma więcej stref wygaszania) czy poza tym są jeszcze jakieś różnice np w ilości pamieć ram itp.? i czy warto dopłacić do sk9500?
 

tomulus

New member
Witam, zastanawiam się nad kupnem tych modeli ale nie wiem czym dokładnie różnią się te dwa modele lg(wiem na pewno ze podwójnym tunerem HD i sk9500 ma więcej stref wygaszania) czy poza tym są jeszcze jakieś różnice np w ilości pamieć ram itp.? i czy warto dopłacić do sk9500?

Jak różnica w cenie wynosi 500-600zł to nie warto dokładać do 9500. Alternatywa dla sk9500 to 55xf9005,
 

jarswi

New member
Szczególnie różnice in plus są widoczne w 65 calach - dużo większa różnica ilości stref niż między tymi tv w 55 calach.
 

ciepok77

New member
Witam Jak tam sytuacja z piłką podczas meczów? Ktoś znalazł złote ustawienie? Przymierzam się dopiero do zakupu tv 65" i zaczynam mieć mętlik w głowie. Dodam, że tv będzie oglądany tak na codzień, dzieciaki bajki, ja czasem po pracy mecze i wieczorkiem jakieś seriale z netflixa. Do filmów mam projektor sony sw65. Ale mój poczciwy tv już mnie wkurza, banding, clouding i inne przypadłości. Przez posiadanie projektora nie chcę w6dac na tv nie wiadomo jak dużych pieniędzy, ale też nie chcę kupić byle czego co mnie też będzie denerwować. Oled na chwilę obecną odpada, wiadomo, wypalanie obrazu i niech nikt mi nie wmawia, że go nie ma. Siostra kupiła w tamtym roku 65" LG oled, za przeszło 2800 funtów i dzisiaj się buja z Lg w Angli, choć myśleliśmy, że tam mają inne podejście do klienta. Po lekturze na forum zaczynam mieć mętlik, wstępnie wybrałem;
LG sk9500
Sony x9005
Philips pus8602 (ten zaczyna odpada że względu na serwis)
Samsung Q7 (to jeden z faworytów, nie ustępuje lg poza ceną i trochę mi szkoda).
Tv będę brał w jakiś ratach 0%. Więc cenowo LG jest w strefie zainteresowania, tylko te wypowiedzi o tej piłce mnie jeszcze odciągają, więc czy poradziliscie sobie z tym problemem? Dziękuję i pozdrawiam.
 
Do góry