LG oled B8

WuMike

New member
Bez reklam
Przy 2% nic.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    29,3 KB · Wyś: 87

WuMike

New member
Bez reklam
Zdjęcia zostały wykonane na ustawieniach ekspert ISF, tryb nocny - tak, jak Kiki zrobił i dostarczył - dzięki za naprawdę równy panel.

Na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze z tydzień i zobaczył, czy się „ułoży”. Jak nie, sprawa wygląda do zareklamowania.

Przy okazji, jak i czym czyścicie plamy od palców z ekranu? Jest jakiś neutralny środek, który zmyje lekki tłuszcz i nie zaszkodzi powłoce? Szmatka z mikrofibry powinna być Ok, taka do czyszczenia okularów, przykładowo.
 
Ostatnia edycja:

darekgra

Member
Minęło dopiero 7 dni w moim c8 od zakupy i zobaczyłem czarny pasek na szarym tle youtuba. Zacząłem czytać co to jest no i wyszło ze to tzw banding i teraz pytanie czy jest w normie czy wymieniać tv na inny? Sprawdź jak wyglada to w Twoim b8
Jeśli na żywo tak wygląda plansza 20% jak na zdjęciu to wymieniaj tv bez zastanawiania się.
 

darekgra

Member
Żadnych w MM masz prawo zwrotu w ciągu 30 dni od zakupu przez internet bez podania przyczyny. Zwrotu przyjmowane w każdym sklepie stacjonarnym.
 

Filipson89

New member
Zauważyłem jeszcze jedna rzecz ze w ciemnych scenach piszczy elektronika... w filmie gladiator na netfixie ktos może sprawdzić czy tez tak ma?
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Podaj dokładnie minutę i sekundę takiej sceny Gladiatora na Netflixie, to postaram się sprawdzić owo piszczenie.
 

Filipson89

New member
Zwrot zrobiony czekam tylko aż dostarcza do magazynu . Mocno podrożał ten tv 10tys w mm. Na nowym tv powinna być folia ochrona na matrycy? Bo na 55c8 miałem później wymieniłem na 65c8 i w tym już nie było...
 
Ostatnia edycja:
Do góry