LG 55SK7900 czy coś innego?

pawko89

New member
Witam,

Proszę Was o pomoc :) Do czwartku chciałbym wybrać jakiś dobry TV w podobnym przedziale cenowym co ten wymieniony w temacie max do 3500zł. Z tego co tak wstępnie prześledziłem oferty to interesuje mnie ten właśnie model co w tytule LG 55SK7900. Telewizor ten jest z nowej serii na rok 2018. Czy opłaca się iść w średniaki 2018 czy może lepiej wybrać coś z zeszłego roku. Jakbyście mogli to napiszcie co sądzicie o tym TV a jeżeli jest coś lepszego w tym przedziale cenowym to podeślijcie inne typy do 55cali :) Raczej interesowałyby mnie tylko LG i Samsungi, Android odpada. Pozdrawiam
 

cfirek

New member
Czy w tym modelu jest juz pelne 4k? Dosyc ciekawa cena jest w jednym ze sklepow...czy duzo lepszy jest od modelu UJ6517?
 

pawko89

New member
No i jedną ręką miałem już Samsunga 7002 ale okazało się, że są tylko powystawowe sztuki. Musialem się wstrzymać ale dziś mam już informacje, że telewizorek jest już dostępny w postaci nowych sztuk. Wspomniany przez Was model 7002 na wystawie prezentuje się fantastycznie jak i pod względem wyglądu i świetnych parametrów. Tylko do dziś też jest promocja w jednym ze sklepów na wspomnianego wcześniej przeze mnie LG SK7900... i kosztuje 2999 i znów się pojawia dylemat czy dokładać 1000zł do 7002?
 

pawko89

New member
Chciałem przeznaczyć maksymalnie 3500 zł, ale coś czuje ze w tym przedziale cenowym bedzie ciężko zdobyć coś naprawde satysfakcjonującego. Wolę się wstrzymać i nie wtopic bo rzeczywiście o tym SK7900 czytam coraz więcej i powiem szczerze, że tak średnio wypada.

Napalałem się na tego:
https://www.neonet.pl/telewizory/samsung-ue55mu7052.html - ale tu już zaczynają się schody z jego dostępnością. A znowu odpowieniki na rok 2018 kosztują 5000zł więc odpada.

https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue55mu7042.bhtml -nie wiem jak tu z dostępnością ale tu cena kosmos... a i tak chyba 7052 wypada lepiej a o prawie 500 zł tańszy...

Powiem tak SK7900 nie biorąc pod uwagę parametrów wypada na korzyść przez pilot MAGIC no a te Samsungi wiadomo, telewizorki świetne ale cena już wyższa. A może jakiś ciekawy LG w podobnym przedziale cenowym co te Samsungi z 2017 roku by się jeszcze trafiły?
 
Do góry