LG 55B7D. Sygnał pilota Magic niestabilny.

Dave1992.

New member
Witam. Mam pytanie odnośnie ścinania sie kursora i wyskakujacego komunikatu o niestabilnym sygnale pilota Magic Remote..Dzieje się tak tylko wtedy gdy odpalam filmiki ma Youtube w 4k. Ma ktoś może podobny problem ??Dodam ze baterie nowe.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Jacek144

New member
Witam. Mam pytanie odnośnie ścinania sie kursora i wyskakujacego komunikatu o niestabilnym sygnale pilota Magic Remote..Dzieje się tak tylko wtedy gdy odpalam filmiki ma Youtube w 4k. Ma ktoś może podobny problem ??Dodam ze baterie nowe.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Masz jakiś problem z siecią prawdopodobnie. A te filmiki to na pewno lecą Ci w 4k? Sprawdź to.
 

Dave1992.

New member
I znowu ten sam problem :/ Nawet wyłączanie z kontaktu nie pomaga...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poproś o wymianę pilota, nie powinno być z tym żadnych problemów.
 

Sober

New member
On chyba działa na blutooth? Więc może coś mu zakłóca sygnał... Router wifi, inne urządzenia BT? Spróbowałbym do tv podpiąć ethernet zamiast wifi....
 

Dave1992.

New member
On chyba działa na blutooth? Więc może coś mu zakłóca sygnał... Router wifi, inne urządzenia BT? Spróbowałbym do tv podpiąć ethernet zamiast wifi....
Jutro bede dzwonił na serwis. Zobaczymy co powiedzą..Moze moduł bt w telewizorze jest niesprawny.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

wiszu23

New member
Rozwiązanie to przełączenie WiFi z pasma 2.4 na 5 Ghz, w pobliżu po prostu za dużo sprzętu działa na paśmie 2.4 przez co pilot nie radzi sobie tak dobrze, u mnie skutkowało to lagami przy Netflixie i przy filmach na YT ale zmiana routera pomogła.
 

Jacek144

New member
Rozwiązanie to przełączenie WiFi z pasma 2.4 na 5 Ghz, w pobliżu po prostu za dużo sprzętu działa na paśmie 2.4 przez co pilot nie radzi sobie tak dobrze, u mnie skutkowało to lagami przy Netflixie i przy filmach na YT ale zmiana routera pomogła.

Pilot działa na podczerwieni i bluetooth. Zmiana pasma wi-fi poprawiła Ci pracę TV.
 

piskle smoka

New member
Witam, mam tego oleda ale 65", z podwujnymi tunerami S, C, T. Kabel sat bezposrednio wpiety do tv, modul alpha crypt 2 strumieniowy, karta NC+. Od jakiegos czasu mam taki dziwny problem ze wlaczjac tv wyswietla sie info Brak sygnalu, ale w momencie wlaczenia Guide - przewodnika po kanalach obraz jest w malym okienku. Nastepnie przelaczajac w pelny obraz raz zaskoczy i kanaly sie wyswietlaja a czasami dalej sie wyswietla brak sygnalu. To samo w przypadku jak wejde na reczne strojenie, obraz dzwiek jest, a w przelacznie na pelny format raz zaskoczy a raz nie. Co moze byc tego piwodem?.
 
Do góry