LG C8 OLED - czyli sztuczna inteligencja trafia pod strzechy. A Alpha 9 to nowe serce, które ma bić bardzo mocno.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale w porównaniu do jakiego konkurenta ?
W każdym telewizorze można sprawdzić.
A jakie masz potrzeby i oczekiwania ?
Oferta dla niebieskich na dziś to 65C8 za 9999 zzł z kalibracją i z dostawą.
 

marcinq86

New member
Posypuje głowę popiołem. Dziś po raz trzeci byłem w sklepie ze sprzętem RTV. To trzecie podejście do LG C8. Nareszcie spotkałem rzetelną osobę która była w stanie odpowiedzieć mi na wszystkie moje pytania odnośnie tego modelu telewizora. Oczywiście miałem ze sobą ten sam materiał co zawsze. Kilka filmów w formacie 1080p i kilka 720p. Po przełączeniu na tryb kinowy i i kilku innych zmianach obraz powalił mnie na kolana. To właśnie ta czerń ta ostrość sprawiły że zmieniam zdanie. C8 generuje kawał fajnego obrazu. Póki co czekam na święta ten telewizor jest dla mnie jak na razie numerem jeden.

ja muszę zrobić kolejne podejście ale po pierwszym mam ogromny nie smak. Mój stary samsung 40d6000 świeci bardzo ladnie, a w Media M. kaszana :-(
 

marcinq86

New member
Interesują mnie zalety CI+, czyli ewentualny wpływ na jakość obrazu itd



CI+ to moduł dostępu w który wkładasz kartę (ewentualnie moduł z Wi Fi /Lan gdzie wpisujesz linijkę). Są dekodery które wypuszczają obraz nie zbyt zadowalającej jakości np DM800 HDse. Podobno tylko dekodery 4k mają procesory dzięki którym obraz jest przyzwoity. Przez moduł nie masz żadnego uradzenia pośredniczącego
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy dobry oled - jest znakomity !
Pytanie ile kasy chcesz wydać.
Dla niebieskich masz specjalną ofertę.
 

bucior_

New member
Miałem przez tydzień LG C8 55.
Świetny telewizor, niestety mój egzemplarz miał bardzo nierównomierna matrycę, po prawej stronie w ciemnych scenach widać było ciemną plamę.
Z chęcią kupiłbym ten sam tv jeszcze raz, boje się jednak że znów trafię na złą matrycę.
Co myślicie, kupić LG C8 czy może jakiegoś innego OLEDA ?
 
Ostatnia edycja:

Grudzi72

New member
Miałem przez tydzień LG C8 55.
Świetny telewizor, niestety mój egzemplarz miał bardzo nierównomierna matrycę, po prawej stronie w ciemnych scenach widać było ciemną plamę.
Z chęcią kupiłbym ten sam tv jeszcze raz, boje się jednak że znów trafię na złą matrycę.
Co myślicie, kupić LG C8 czy może jakiegoś innego OLEDA ?

Porozmawiaj z Kikim, ja mam od niego i ani plamki na matrycy przy rożnych poziomach szarości.

Pozdr.
 

pan42

New member
Mam już 65C8 i jest to super TV. Czy ktoś próbował ustawić pilota TV na sterowanie dekodera Polsatu EVOBOX PVR? W wykazie producentów nie figuruje, bo to ponoć wyrób własny Polsatu.
 

jeżyk

Member
Parowanie pilotów od dekoderów to nie taka prosta sprawa.

Nie z każdym TV da się bezproblemowo.



Mam LG oled 55C7 (super TV) i ograniczoną obsługę pilota od dekodera UPC (nie działa klawiatura numeryczna w pilocie LG).
Do obsługi potrzeba póki co 2 pilotów: główny ten magic od LG, oraz "pomocniczy" od UPC jak chcę z klawiatury wybrać nr kanału (klikanie pojedynczo z kanału 5 na 258 jest raczej kłopotliwe:p).



Z drugiej strony: pilot z UPC nie koduje TV LG - tak aby 1 pilotem można było włączyć TV, zmienić kanał i regulować głośność.


Wsparcie techniczne od LG nie zaproponowało rozwiązania :-(

Wsparcie z UPC także nie widzi możliwości ogarnięcia tematu.
 
Ostatnia edycja:

markuz_pl

New member
Witam,

czy można w modelu LG OLED55C8 wymienić przewód zasilający na dłuższy niż standardowo daje producent? Oczywiście nie tracąc gwarancji ;)

Pozdrawiam,
Marek
 

Szczuhrek

New member
Witam
o ile dobrze zrozumiałem to Pan kiki prowadzi sklep w którym mozna się zaopatrzeć w dobry sprzęt.
Panie kiki jak się dowiedzieć o aktualną ofertę w takim razie?
Mam zamiar kupić LG OLED 65 c8 i może bym skorzystał z Pana usług zamiast z jakiejś sieciówki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled 65C8 dla niebieskich jest od ręki w cenie 9850 zł
Dziś zamawiasz jutro masz u siebie.
Kalibracja profesjonalna gratis
Dostawa gratis
I najważniejsze telewizory z LG Polska.
 
Do góry