telewizor LG 55LF652V

Seemann

New member
Witam,
posiadam model telewizora LG 55LF652V. Poruszanie się po menu jest strasznie wolne. Lista kanałów (pasek z prawej strony) otwiera się strasznie wolno, przycina się. Poruszanie się po menu korzystanie z telewizora jest wolne. Czy trzeba zaktualizować system Webos? Czy w jakiś inny sposób da się przyspieszyć działanie telewizora? Co może być przyczyną?
 

Mangus112

New member
Witam,
posiadam model telewizora LG 55LF652V. Poruszanie się po menu jest strasznie wolne. Lista kanałów (pasek z prawej strony) otwiera się strasznie wolno, przycina się. Poruszanie się po menu korzystanie z telewizora jest wolne. Czy trzeba zaktualizować system Webos? Czy w jakiś inny sposób da się przyspieszyć działanie telewizora? Co może być przyczyną?

Webos dopiero od generacj 3,5 działa super. Starsze wersje działają wolno z powodu słabego hardwere
 

Kris0725PL

New member
Potwierdzam! Mam web os 3.7 i powiem,ze zjada androida 7 szybkoscia i latwoscia obslugi. Jestem bardzo zadowolony z web os 3.7. Brakuje mi tylko KODI na Lg i bylo by pieknie.
 

Seemann

New member
Wydaje mi się, że na początku chodził dobrze a później jakby zaczął zamulać. Rozumiem że do Webosa 3.5 nie da się zaktualizaować tego modelu?
 

Seemann

New member
Czy da się zaktualizować do systemu 3,5 Webos? Mam 2.0 i telewizor strasznie wolno chodzi. Pomoże ktoś jak rozwiązać ten problem?
 
Do góry