LG 55UJ6517 Stukanie/pykanie wyłączonego telewizora

Bartek7

New member
Witam. Mam pytanie ponieważ niedawno kupiłem telewizor LG 55UJ6517 i zauważylem, że po wyłączeniu telewizora z tyłu wydobywa się ciągle lekkie stukanie które ustępuje dopiero po odłaczeniu telewizora od prądu. Gdy telewizor jest włączony wszystko jest w porządku i stukanie nie występuje, stuka tylko gdy TV jest wyłączony, może ktoś sie orientuje czym to może być spowodowane lub zaobserwował coś takiego w swoim modelu, bo jest to dość problematyczne zwłaszcze w godzinach wieczornych i nocnych jak ciągle stuka i pomaga tylko odłączenie telewizora od zasilania. Z góry dziekuje za odp.
 

Kris0725PL

New member
Mam 55" SJ800v i mam inny problem. Tv jak się włączy to wiadomo...rozgrzewa się. Potem jak go wyłączę to sa przynajmniej 2-3 takie trzaski ze az sie wystraszyć można. Z zadnym innym tv nie mialem tego problemu. Mozna takie cos zglosic na reklamacje bo utrudnia mi zasypianie. Serio...trzask jest tak mocny i glosny ,ze moje papugi na to reaguja.
 

Bartek7

New member
Sprawe zgłosiłem na infolinie, tam pan się upierał, że ma prawo stukać bo odbywa się rozszerzanie i kurczenie materiałów ale zgłosił to niechętnie do serwisu. Przyjechał serwisant stwierdził, że to coś z zasilaczem po wymianie na nowy w ramach gwarancji wszystko już jest w porządku.
 

Kris0725PL

New member
Czyli ja tez powinienem zglosic to do reklamacji jak mi tv strzela? Zamierzam wlaczyc nagrywanie tylko nie wiem czym to najlepiej nagrac. Telefon ma slabe mikrofony...w lapku moge podlaczyc mikrofon i bedzie juz chyba lepiej. Moge tez wykorzystac glosniczek piezo jako mikrofon. Przykleje do obudowy i wtedy ten trzask bedzie idealnie oddany. Co o tym sadzicie? Sprobuje to nagrac dzisiaj po wylaczeniu tv. Najpierw poloze telefon obok tv. Zobaczymy jak to sie nagra.
 

Paw3los

New member
Czyli ja tez powinienem zglosic to do reklamacji jak mi tv strzela? Zamierzam wlaczyc nagrywanie tylko nie wiem czym to najlepiej nagrac. Telefon ma slabe mikrofony...w lapku moge podlaczyc mikrofon i bedzie juz chyba lepiej. Moge tez wykorzystac glosniczek piezo jako mikrofon. Przykleje do obudowy i wtedy ten trzask bedzie idealnie oddany. Co o tym sadzicie? Sprobuje to nagrac dzisiaj po wylaczeniu tv. Najpierw poloze telefon obok tv. Zobaczymy jak to sie nagra.
Standardowe naprężenia plastiku. Jak stygnie, to strzela.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry