Problem LG 32' pasy

mziebura

New member
Witam. Mam problem, telewizor już swój wiek może ma, ale może coś się da jeszcze uratować. 32 cale. Po uruchomieniu pojawiają się dziwne kolorowe pasy na ekranie. Po około godzinie tak jakby telewizor się rozgrzewa i wszystko zaczyna działać. Frustrujace. Co pomoże? Dobrze myślę, że problem z matrycą?

IMG_20180113_093944.jpg
 
Ostatnia edycja:

Kris0725PL

New member
Tia...nie bede mowil ile LG chcialo za naprawe jak do nich napisalem. Kupilbym nowy tv. A dobry fachowiec ,ktory zna sie na tym co robi jak wezmie 100 to i tak bedzie super. Tylko tych fachowcow malo jest. I jeszcze tylko pytanie...czy to faktycznie zlacze poszlo sie jeb#0* czy tasiemka od matrycy. Bo jezeli tasiemka jest naderwana/peknieta to juz lepiej go sprzedaj w calosci lub na czesci i kup inny. Serio.
 

Kris0725PL

New member
Duzo za to nie wezmiesz. Max 200-300zl. Masz trzy opcje. Znalezc kogos kto sie zna i podejmie sie naprawy za jakas tam kase. Sprzedac go na czesci ale to wiaze sie z tym,ze bedziesz sprzedawal je wieki i moze ktos sie zglosi jak bedzie potrzebowal. Ja tak sprzedalem tylko zasilacz,reszta lezy i sie kurzy. Lub sprzedac w calosci i pozbyc sie wszystkiego. Wybor nalezy do ciebie. Popytaj tez jak chcesz na elektroda pl. Ja mam sprawny inwerter,logike i co mi z tego? Kilka razy sie pytali i nic poza tym. Przy sprzedawaniu na czesci wszystko musi byc prawie idealnie tak samo aby zadzialalo w innym tv. Zreszta niedlugo wyrzuce to chyba na smieci czy gdzie tam bo mi marnuje miejsce w pokoju to wszytko. Mam juz nowy tv 4K wiec...

Obejrzyj sobie...daje do myslenia ;)
https://www.youtube.com/watch?v=FlCHVoSpX_8
 
Ostatnia edycja:
Do góry