LG 42LC2D CZY Samsung LE40S73BDX

slawomir_wr

New member
MAM ZAMIAR KUPIC TV LCD. WYBOR JEST ZBYT DUZY BARDZO CIEZKO WYBRAC MOZE KTOS MI POMOZE KTORY WYBRAC CZY Samsung LE40S73BDX CZY MOZE LG 42LC2D KTORY JEST LEPSZY A MOZE JAKIS INNY JAKI POLECACIE. CZY ZAKUP LCD MUSI BYC TAKI TRUDNY:)
 

kuba380

New member
moim zdaniem bez problemu mozesz kupic jakis inny tv bo zaden znich nie jest nic nadzwyczajnego!! Napisz do czego bedzie ci sluzyl jaki sygnal SD czy HD ?? jakas konsola?? jaka odleglos ogladania i jaka kase mozesz przeznaczyc???
 

kuba380

New member
To najlepszy jest za nie duze pieniadze Samsung LE40M87BDX W polsce ten Tv kosztuje 6500zl okolo ! A jak za duzo to za 5499zl jest Sharp 37RD2E naprawde bardzo dobry tv :) sam sie do niego przymierzam!! aha i kup LCD nie kupuj plazmy :)
 

Romanoff

New member
Kuba380, czy możesz uzasadnić swoją odpowiedź w kontekście(cytuję) "aha i kup LCD nie kupuj plazmy :)". Pisanie w ten sposób jest bezcelowe ponieważ nie zawiera żadnych argumentów uzasadniających taką odpowiedź.
Ja rozumiem,że forum jest od wyrażania opini ale nawet siedemnastolatek powinien zachować pewną dozę rzeczowości i obiektywizmu.Nie wspominając o składni i ortografii,ale co do tego to ktoś już Ci zwracał uwagę.Pamiętaj,że niektórzy mogą Cię źle oceniać w kontekście niespójnych wypowiedzi jakie wyrażasz.
A co do tv, to LC37RD2E to bardzo dobry tv w swojej cenie.
Po pierwsze posiada super płynność obrazu-100Hz, do tego ma bardzo ograniczone smużenie, regulowane podświetlenie matrycy,system TruD poprawiający głębię i dobrą czerń.Wart swojej ceny.

Pozdrawiam i bez urazy:)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystko zależy od celów wykorzystania .
Zapewniam że Samsung M 86/ 87 nie wszędzie się nadaje w takim samym stopniu jak np. Sharp 42 XD1 z matrycą matową aktywną. ktoś kto nasłonecznione pomieszczenie - nie będzie zachwycony taką ofertą jak 40 Samsung M 86/87.
A plazmy do sportu - to poprostu marzenie.
Jesli chodzi o smużenie - to otrzymaliśmy specjalne materiały gdzie widać gołym okiem jak duża jest różnica płynności na korzyść 37 RD 2.
 

kuba380

New member
Romanoff napisał:
Kuba380, czy możesz uzasadnić swoją odpowiedź w kontekście(cytuję) "aha i kup LCD nie kupuj plazmy :)". Pisanie w ten sposób jest bezcelowe ponieważ nie zawiera żadnych argumentów uzasadniających taką odpowiedź.
Ja rozumiem,że forum jest od wyrażania opini ale nawet siedemnastolatek powinien zachować pewną dozę rzeczowości i obiektywizmu.Nie wspominając o składni i ortografii,ale co do tego to ktoś już Ci zwracał uwagę.Pamiętaj,że niektórzy mogą Cię źle oceniać w kontekście niespójnych wypowiedzi jakie wyrażasz.
A co do tv, to LC37RD2E to bardzo dobry tv w swojej cenie.
Po pierwsze posiada super płynność obrazu-100Hz, do tego ma bardzo ograniczone smużenie, regulowane podświetlenie matrycy,system TruD poprawiający głębię i dobrą czerń.Wart swojej ceny.

Pozdrawiam i bez urazy:)

Poczytaj sobie w dzialach jak wypadaja plazmy przy TV LCD! LCD duzo lepiej nie bede drugi raz pisal to co bylo juz w roznych dzilach napisane czyli porownanie LCD do plazm :p i tu tez ma racje kiki ze zalezy do czego uzywasz TV co w nim ogladasz co po nim oczekujesz czy patrzysz sie na wielkosc czy na parametry :-D Jestem wlasnie obiektywny chcialem doradzic mu jak najlepsze Tv i uwazam ze za ta cene nic nie kupi lepszego niz rd2e
ale w koncu i tak pewnie kupi to co on bedzie chcial :mrgreen:aha ma moze siedemnascie lat ale bardzo duzo czytam o telewizorach bo mi sie to bardzo podoba :cool:fajnie ze pamietasz ile ma lat :p tylko raz podalem a ty juz pamietasz :D pozdrawaim
 

Romanoff

New member
Kuba380.Ja porównuję na bazie własnych doświadczeń ponieważ na codzień mam styczność zawodowo z tematem Audio/Video.Niestety ale z samego czytania to czasami niewiele dobrego można się nauczyć, ponieważ za pisanie biorą się ludzie różnej kategorii,często głównie teoretycy,luźno związani z tematem.
P.S Bardzo Cie proszę.Popraw ortografię i interpunkcję w swoich wypowiedziach.Uwierz mi,że może Ci to tylko pomóc, na pewno nie zaszkodzi.
Pozdro
 
Do góry