65 cali C7 vs E7 - czy warto brać wyższy model dla dźwięku?

Valgav

New member
Rozważam zakup, któregoś z dwóch powyższych telewizorów. Nie chciałbym dokupywać zewnętrznego audio czy C7 ma wystarczająca jakość jeśli nie mam audiofilskich zapędów czy przeskok jest jednak wart by kupić model oczko wyższy? Czy są jakieś dodatkowe atuty poza wizualnymi jednoznacznie na korzyść przemawiające za E7?

I najważniejsze pytanie gdzie kupować. Sprzęt zamierzam kupić za gotówkę. Ceneo twierdzi, że po taniości mają dwa sklepy w Łodzi: kinowdomu.pl i rtvmax.pl(podobną cenę oferowały morele.net, ale aktualnie im się skończył zapas) reszta w okolicy 17 tys w przypadku E7. Czy warto sięgać po te tanie oferty czy lepiej dołożyć i kupić, w którejś dużej sieciówce, która jest partnerem LG? Szczególnie, że mieszkam we Wrocławiu i czekałby mnie jeszcze transport kurierem tego sprzętu z Łodzi. Generalnie jak dobrze kupić żeby nie przepłacić, a nie wtopić na ewentualnych problemach w przypadku konieczności użycia gwarancji.
 

barburian

New member
Bez reklam
Rozważam zakup, któregoś z dwóch powyższych telewizorów. Nie chciałbym dokupywać zewnętrznego audio czy C7 ma wystarczająca jakość jeśli nie mam audiofilskich zapędów czy przeskok jest jednak wart by kupić model oczko wyższy? Czy są jakieś dodatkowe atuty poza wizualnymi jednoznacznie na korzyść przemawiające za E7?

I najważniejsze pytanie gdzie kupować. Sprzęt zamierzam kupić za gotówkę. Ceneo twierdzi, że po taniości mają dwa sklepy w Łodzi: kinowdomu.pl i rtvmax.pl(podobną cenę oferowały morele.net, ale aktualnie im się skończył zapas) reszta w okolicy 17 tys w przypadku E7. Czy warto sięgać po te tanie oferty czy lepiej dołożyć i kupić, w którejś dużej sieciówce, która jest partnerem LG? Szczególnie, że mieszkam we Wrocławiu i czekałby mnie jeszcze transport kurierem tego sprzętu z Łodzi. Generalnie jak dobrze kupić żeby nie przepłacić, a nie wtopić na ewentualnych problemach w przypadku konieczności użycia gwarancji.

Witaj nie ma sensu dopłacać do E7, obraz dokładnie taki sam , kup C7 i do tego dobry zestaw
soundbar z subem i będziesz miał super dźwiek. Zgłoś sie po wycene do KIKI-ego
 

Valgav

New member
Witaj nie ma sensu dopłacać do E7, obraz dokładnie taki sam , kup C7 i do tego dobry zestaw
soundbar z subem i będziesz miał super dźwiek. Zgłoś sie po wycene do KIKI-ego

Rzecz w tym, ze nie bardzo gdzie suba mam postawić z tego powodu wzbraniam się przed zewnętrznym audio, a fajny soundbar z atmosem niebezpiecznie zbliża wycenę do poziomu E7, który do tego lepiej wygląda. Stąd moje wątpliwości.
 

barburian

New member
Bez reklam
Jak dla mnie dźwięk z TV jest płytki i słychać to tak jak byś zrobił z koziej du.y
waltornie , nooo ale mogę się mylić i to tylko moje zdanie .
Ja bym wolał chyba dołożyć do jakiegoś zestawu głośników na ścianę , po bokach telewizora , ale to tylko moje zdanie . Skonsultuj z KIKI-m może coś sensownego zaproponuje
 

piechu

Member
Bez reklam
Patrząc na rozmiar tego pseudo soundbar'a w E7 nie dopłaciłbym do niego. Lepiej dopłacić do belki wolnostojącej.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
E7 ma podwójne tunery sat i dvb-t oraz dwa piloty oprócz tego pseudo soundbara.Na serio poczekałbym na nowe tegoroczne modele C8 lub E8 bo mają mieć nowe procesory z lepszym skalowaniem, redukcją szumów itd, poczytaj i pooglądaj relacje z CES 2018 na YT. C8 ma być nawet w wersji 77 cali i to w dość niskiej cenie !!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica ceny 65C7 i 65 E7 to 2,5 tyś zł.
Za taką kwotę dostaniesz lepsze zestawy soundbarów:
- JBL Bar 5,1
- Fidelio E5
Oczywiście jeśli masz miejsce na soundbar.
Ale decyzja należy do Ciebie.

Napisz na PW dostaniesz info.
 
Do góry