LG 43UJ620V -ocena, czy warto?

mateuszj14

New member
Ja też jestem zainteresowany tym model, tyle że większym. Dokładnie LG 65UJ620V. Nie wiem czy uzyskamy jakąś odpowiedź ponieważ te telewizory to nowość, niema ich jeszcze w sklepach stacjonarnych.
 

przempat1987

New member
Znalazłem trochę opinii na stronach zagranicznych i jest całkiem sensownie oceniany (ok 4,5 na 5), na polskich stronach ciężko coś znaleźć:
pccompo nentes.pt/lg-43uj620v-43-led-ultrahd-4k
emag.ro/televizor-led-smart -lg-108-cm-4k-ultra-hd-43uj620v/pd/DXY5VNBBM/
 

Kris0725PL

New member
Jak za 1600zl to tanio. Ale tak:
-matryca 60hz
-matryca RGBW
-brak Nano Cell

Plusy? WebOS 3.5. Pewnie po aktualizacji dostaniesz 3.7 Bierz tylko z pilotem Magic bo jest rewelacyjny.
Porownalem do 49sj800v
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/7e213a99b

Moja rada. Bierz pendrive na którym masz nagrane jakieś filmiki w SD na których są jakieś napisy aby zobaczyć jak tv poradzi sobie z scalowaniem obrazu. Zwracaj uwagę na literki czy nie są postrz
 
Ostatnia edycja:

przempat1987

New member
Dzięki za cenny komentarz. A jak ocenisz Thomsona 43UC6306?
Czy on też ma oszukaną matrycę? (ma matrycę VA z tego co wyczytałem).
Jesli chodzi o odświeżanie w tej cenie pewnie ciężko będzie znaleźć coś pow 60 Hz
 

l.laczek

New member
Witam. Zakupiłem owy telewizor i jedna rzecz mnie trochę niepokoi. Otóż momentami widzę klatkowanie obrazu, bez względu na to czy na ekranie leci obraz w 4K, UHD, z Netlixa czy z kablówki. Wiem, że matryca ma tyle ile ma, ale na innych urządzeniach z podobnymi parametrami niczego nie dostrzegam, a tutaj wyraźnie, co wygląda nie fajnie oraz dosyć bolą od tego oczy. Pytanie jest więc takie, czy to po prostu ma tak wyglądać, czy jest to jakaś wada tego egzemplarza, czy źle skonfigurowałem tv ?
 
Do góry