Lg 2018 oled .

djjarhead

New member
LG OLED 55c8 VESA

Dzień dobry, czy ktoś mógłby podać mi wymiary od dolnego otworu montażowego (VESA) do dolnej krawędzi LG OLED55C8? Potrzebuję jeszcze od górnego do górnej krawędzi ale to już mogę wyliczyć sam jeśli ktoś poda ten pierwszy wymiar ;) Jestem w trakcie produkcji ścianki do zawieszenia TV i muszę precyzyjnie wpasować się z zakupionym uchwytem.

View attachment 16726

Dziękuję Markowi oraz Kiki za pomoc. Jeżeli kogoś interesuje to podaję wymiary (zmierzone na 55B8, jednak C8 powinien mieć takie same wymiary):
12cm od dolnej krawędzi do środka dolnego otworu montażowego, 38,7cm od górnej krawędzi do górnego otworu, VESA oczywiście 300x200mm
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Znany recenzent chorwacki Darko Hluśićka w dniu 10 czerwca 2018 r. opublikował na portalu
HDtelevizija.com test telewizora Ultra HD OLED firmy LG 55C8 .

LG OLED55C8 UHD OLED TV – recenzija – HD Televizija – HDTV eZine

Lubię testy Darko Hluśićka . Napisał między innymi , że przy instalacji(montażu ekranu z podstawą) tego telewizora OLED firmy LG
trzeba uważać , gdyż istnieje ryzyko uszkodzenia ekranu . Dodał , że instalacja telewizora OLED firmy
Panasonic jest znacznie prostsza , z mniejszym ryzykiem uszkodzenia ekranu . Tester dodaje filmik z rozpakowania i montażu telewizora OLED firmy LG 55C8 . Fajnie .
Do testu dołączone są 4 filmiki , które mogą przydać się tym , którzy zakupili ten telewizor OLED firmy LG .
Testowany telewizor otrzymał wyróżnienie portalu HDtelevizija.com - Gold . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niezła ściema.
Jak wyjmuje z kartonu - to jest dokładnie tak samo LG, Philips, Sony, Panasonic - można identycznie uszkodzić .
Wyjmujemy codziennie więc takie wpisy można pisać dzieciom do poduszki.
Oled C8 dostaje najwięcej nagród na świecie.
 

accu

New member
Bez reklam
Niezła ściema.
Jak wyjmuje z kartonu - to jest dokładnie tak samo LG, Philips, Sony, Panasonic - można identycznie uszkodzić .
Wyjmujemy codziennie więc takie wpisy można pisać dzieciom do poduszki.
Oled C8 dostaje najwięcej nagród na świecie.

Witam uprzejmie,

Przeczytałeś chociaż ten test , a może nie doczytałeś co napisał doświadczony tester chorwacki . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Swego czasu pisałem w poście #29 "o podniesionym poziomie czerni" podczas odtwarzania wideo w formacie Dolby Vision w telewizorach OLED firmy LG . :-| Test OLED LG 55C8 na portalu flatpanels.dk.

LG ma tytuł "Raised Black" w Dolby Vision na OLED 2016 .

https://www.flatpanels.dk/nyhed.php?subaction=showfull&id=1531294045

BTW , cieszy , że firma LG pracuje nad rozwiązaniem całościowym problemu jaki zaistniał .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co tu czytać, że Oled jest bardziej narażony na wyjęcie z kartonu.
Ja ich wyjmuję setki - więc mam większe pojęcie niż tester wyjmujący raz od wielkiego dzwonu.

Nie ma żadnej różnicy !
 

accu

New member
Bez reklam
Co tu czytać, że Oled jest bardziej narażony na wyjęcie z kartonu.
Ja ich wyjmuję setki - więc mam większe pojęcie niż tester wyjmujący raz od wielkiego dzwonu.

Nie ma żadnej różnicy !

Witam uprzejmie,

Zapewne wyjmują pracujący w Twoim sklepie pracownicy , a to już robi różnicę . :-|

No cóż , dziś jest 13 i piątek , więc zdałby się link do jakiegoś testu np . telewizora Ultra HD OLED firmy
LG 55B8PUA . :|

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/b8-oled

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma różnicy w wyjmowaniu oleda , żadnej.
Jak ktoś tak opisuje to robi to celowo...
Tylko po co ?
 
Do góry