LG 55E6V czy 55B7

Felipe

New member
Kiki nie jest takie proste.

Model E6V interesuje mnie ze względu na tryb 3D

Ponadto matryce są identyczne w oby dwu seriach więc oczekuje dokładniejszej informacji czy faktycznie lepszy (w praktyce) jest w obraz w b7v ?
 

Felipe

New member
B7 ma jaśniejsza matrycę trochę i lepszy i-lag do grania
E6 jest świetnie wykonany i ma 3D

Sam musisz zdecydować co Ci bardziej potrzebne
TV ma być używany głównie do filmów wieczorową porą i grania na ps4pro.

Natomiast co do obsługi 3D to ze względu na weekendowe seanse z rodzinką, ponieważ lubimy i często korzystamy :)

Czy ta jasność matrycy to aż tak widoczna jest żeby zdecydować się na nowszy model ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obraz w nocy podobny.
Ale zabezpieczenie przed wypalaniem zdecydowanie lepsze na modelach 2017, biel również.
Wyraźnie lepsza !
Algorytmy też są lepsze na 2017.
 

Felipe

New member
Obecnie mój Philips 47PFS7509 niestety ma z tym problem więc ta kwestia jest dość ważna. Czy ktoś testował stabilność LG z kartami CI+ ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest "trochę "inaczej.
Różnią się nie tylko wyglądem, ale:
- display area
- DCI P3
- Brightness
- pobór energii
- wymiarami
- wagą
Na obydwa model dostaniesz najlepsze ceny w Polsce z kalibracja i z Netflixem na 3 miesiące gratis.
Jeśli masz ofertę nie z Netflixem - miej się na baczności bo towar nie jest z polskiej dystrybucji.
 

Felipe

New member
Patrząc na alledrogo to większość sprzedaje się B7 niż C7 :)

Coś mi się wydaje panie kiki, że twój sklep ma podobną sytuacje więc chcesz mnie przekonać tymi argumentami i naciągnąć na droższy model ;)
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

C7 a B7 to ta sama matryca i algorytmy przetwarzania obrazu a dopłacać do innego designu ramki ponad 600 PLN nie ma sensu. TV i tak zawiśnie na ścianie...

To dlaczego w testach na zagranicznych forach B7 dostaje 8/10 punktów
a C7 dostaje 9/10 ? Jakieś różnice muszą być .
Audi 6 2.0TDI i Audi 6 2.0TSI - To Audi 6 niby niczym się nie różni ,a jednak są drobne różnice :)
 
Do góry