Lg 55uj701v

Nismoo

New member
Podbijam temat. Sprzedawca polecił mi lg 55uj701v. Telewizor do standardowego użytku, telewizja hd, netflix i inne treści z internetu. Okno po jego lewej stronie, zatem trochę swiatła na pewno będzie na niego padać. Ustawiony naprzeciwko kanapy, raczej będzie stał na szafce rtv, może za jakiś czas zawisi na ścianie. Funkcja smart tv raczej mało istotna. ważne zeby był youtube, netflix, dostep do przeglądarki.

Czy warto na niego wydać 3400 po cash backu? W internecie nie dogrzebałem się do żadnej recencji tego telewizora. Ewentualnie jaki model polecacie za zbliżoną cenę.
 

adam80

Member
Jest na matrycy RGBW a do tego jeszcze IPS z kontrastem poniżej 1800:1 - więc moim zdaniem zdecydowanie nie warto.
 
Ostatnia edycja:

adam80

Member
Mogę z czystym sumieniem polecić (sam kupiłem) samsunga 49KU6400 można go już kupić za 2600 jest na matrycy SVA (przynajmniej mój) niestety do modelu 55" samsung montuje matryce PLS (tak przynajmniej podają specjalistyczne portale)
 
Ostatnia edycja:

druss84

New member
czy ten tv (55uj701v ) na pewno ma matryce RGBW? dzisiaj pan w media expert (nawet nie wiedziałem, że tak mozna sprawdzić) robił zdjęcia przy czym je powiekszał i tam nie było białych "pikseli". Twierdził, że jest matryca RGB. i teraz pytanie jak jest faktycznie?
 

adam80

Member
Na stronie displayspecifications podają że RGBW, wiele źródeł podaje że w tym roku tylko LG z serii SUHD nie mają matryc RGBW
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz naprawdę dobre modele :
- TCL 55C70 za 3299 zł
Kalibracja gratis, pilot głosowy gratis. Dostawa gratis ( oferta do 15.09)
- TCL 58 S7806 za 2999 zł z kalibracją gratis
 

Seven25

New member
Plamy

Witam jestem posiadaczem LG 55Uj701v i mam pytanie czy przedstawione na zdjęciu plamy to sławetny clouding ?zdjęcie robione przy v wyłączonym lokal dimming....
 

Attachments

  • 20171030_201013-3024x2268.jpg
    20171030_201013-3024x2268.jpg
    847,3 KB · Wyś: 298

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdjęcie jest prześwietlone i bez materiału na obrazie. Tak się nie robi. Puść film skróć przysłonę do zdjęcia i wklej proszę.
 
Do góry