Telewizor LG 55LH6047

motorolaz3

New member
Witam. Przymierzam się do zakupu telewizora LG 55LH6047.Jestem po sklepowych oględzinach po analizie parametrów technicznych i wydaje się, że w tej klasie cenowej -około 2100zł-telewizor nie ma sobie równych. Nie wiem o co chodzi w tym telewizorze z matrycą , bo producent w danych technicznych i w bezpośredniej rozmowie poprzez infolinię podaje, że matryca w telewizorze jest na pewno 100Hz ,a wszystkie ''fora typu HD'' podają ,że w telewizorze 55LH6047 znajduje się matryca 50 Hz? Może ktoś wie o co chodzi?
Prosiłbym o opinię odnośnie sprzętu użytkowników, którzy nabyli ten model. Dotychczas posiadam plazmy LG i Panasonic i widzę dużą różnicę na plus Panasonica.Czy tak może też jest przy telewizorach LED?...i telewizory LED firmy LG to sprzęt nie dający się porównać jakościowo do produktów innych uznanych firm? Mówię -oczywiście- o porównaniu telewizorów z podobnej półki cenowej.



 

motorolaz3

New member
Podobna półka cenowa to np. telewizor SAMSUNG UE58J5200. Może ktoś porównać z praktyki jakość tych telewizorów? Bo na razie ZERO odpowiedzi...

 

motorolaz3

New member
Ma matryce ale 60 Hz
Najpierw-dziękuję chociaż za jedną odpowiedź. Ale...a skąd to wiadomo, że ma 60Hz a nie jednak np. 50Hz? LG celowo oszukuje oszukuje klientów podając, że ma 100 Hz ?... i tak prawie nikt na to nie patrzy - ja też pytam bardziej z ciekawości, Czy ta wartość Hz jest podana np.w kodzie-symbolu matrycy?...no bo jak nie to skąd wiadomo skoro producent podaje inaczej? Proszę o dokładniejszą odpowiedź bo pewnie wielu forumowiczów to zainteresuje-chyba ciekawe?
 

motorolaz3

New member
Witam ponownie-telewizor już zakupiony...nikt nie chciał podzielić się wiedzą na temat tego sprzętu- może nikt nie ma tego telewizora?...albo nikogo to nie interesuje. Mam teraz bardzo ciekawe porównanie technologii telewizorów plazma full hd i led full hd- różnice są ogromne!
 
Do góry