LG LED SJ850V vs SJ950V

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie i tak wszystko zależy od kasy.
Nie każdego stać na LG SJ950.
Różnice są i będą ale miejsce na rynku jest i dla SJ850 i SJ950 bo różnice cenowe też są znaczące.
Ale sprawdzimy SJ950 pod kątem czy jest lepszy od modeli innych firm w klasie cenowej i czy może być hitem skoro podobno ma wszystko super.
 

tomasbjj

New member
WPPP nie ma problemu, Marks electrical tez maja dostac tego Soniacza do testow i w tedy mozna by zdac pytanie o dokladniejsze roznice miedzy tymi tv. Wiem Kiki, ze mowiles o tej cenie specjalnej itp, ale ja nie stety w UKej siedze, no chyba ze zapakujesz tv do auta i wpadniesz hehe. Dlatego wczesniej wspominalem ze te dwa tv LG i Sony dokladnie te same pieniadze i 5 lat gwarancji, najchetniej bym Oleda c7 przygarnal ale to znow dodatkowe 700funa. Poza tym ciezko o porade w sklepach z tv, bo albo chca wcisac Sony albo Samsunga. Jedyna nadzieja ze ceny beda spadac w grudniu. Pozdrawiam
 

vlodi75

New member
Jeżeli mogę, to chciałbym się podłączyć do tematu, czy ktoś wie i może to potwierdzić jakie jest podświetlenie matrycy w modelu SJ950V ( RGB czy RGB+W )?
Z góry dziękuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysyłamy po całej Europie do UK również.
I tak cena z kalibracją i dostawą będzie niższa niż u Ciebie.
Gwarancja jest również europejska, więc też bez stresów.
 

sokol954

New member
Jeżeli mogę, to chciałbym się podłączyć do tematu, czy ktoś wie i może to potwierdzić jakie jest podświetlenie matrycy w modelu SJ950V ( RGB czy RGB+W )?
Z góry dziękuję
Gdzieś wyczytałem że RGB+W,

natomiast mam pytanie bo raz pisze się SJ955v innym razem SJ9500 a to przecież dwa modele i się zamieszanie u mnie w głowie zrobiło.
 

sokol954

New member
Dziękuję za link.
Różnic właściwie nie ma, czy patrząc na zasilanie może 9500 nie jest robiony po jakiś inny rynek?

Kiki kiedy będziesz miał go na testy ?
 

sokol954

New member
Wg mnie i tak wszystko zależy od kasy.
Nie każdego stać na LG SJ950.
Różnice są i będą ale miejsce na rynku jest i dla SJ850 i SJ950 bo różnice cenowe też są znaczące.
Ale sprawdzimy SJ950 pod kątem czy jest lepszy od modeli innych firm w klasie cenowej i czy może być hitem skoro podobno ma wszystko super.

Z poprzednich postów zrozumiałem że zamówisz na testy.Sj955
 

jarswi

New member
Podbijam temat.
Z uwagi na testy 65sj9500 oraz 65sj 8500 na portalu Rtings.com proszę znawców aby przeanalizowali porównanie zamieszczone przez kiki (różnice sj95v do sj9500.
Oprócz napięcia jest tam jeszcze parę różnic ale jako laikowi nie wiele mi mówią. Chciałby się upewnić, że testy te całkowicie odpowiadają naszym sj95v
Po za tym mam pytanie co jeszcze polecacie z matrycą IPS 65" w granicy cenowej 6.5k
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Podbijam temat.
Z uwagi na testy 65sj9500 oraz 65sj 8500 na portalu Rtings.com proszę znawców aby przeanalizowali porównanie zamieszczone przez kiki (różnice sj95v do sj9500.
Oprócz napięcia jest tam jeszcze parę różnic ale jako laikowi nie wiele mi mówią. Chciałby się upewnić, że testy te całkowicie odpowiadają naszym sj95v
Po za tym mam pytanie co jeszcze polecacie z matrycą IPS 65" w granicy cenowej 6.5k

Odpuść sobie te modele LG i poczekaj na nowe SK95 i SK85 będą o niebo lepsze
z uwagi na FALD i procesory Alpha 7
 

jarswi

New member
Witam
Mogę czekać i z chęcią poczekam na normalne ceny lg z serii sk.
Mam nadzieję, że modele 85 i 95 doczekają się recenzji i porównań do innych marek.
Miałem okazję bliżej zapoznać się z lg65sj95 - nie powiem o nim nic złego - do moich potrzeb wystarczający (oglądam tv w półmroku)
Do pajączka w matrycy mojego tv powoli się przyzwyczajam ale jak będzie coś sensownego z nowych modeli to może nawet przekroczę założenia budżetowe - kusi wypróbowanie thinQ w LG.
jarswi
 

accu

New member
Bez reklam
Odpuść sobie te modele LG i poczekaj na nowe SK95 i SK85 będą o niebo lepsze
z uwagi na FALD i procesory Alpha 7

Witam uprzejmie,
Test telewizora Ultra HD LCD firmy LG 55"SK9000PUA z 20 kwietnia 2018 r. ukazał się na portalu kanadyjskim rtings . (w Europie jest inne nazewnictwo telewizora tj.LG 55"SK8500PLA)

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/sk9000
Pomimo pełnego lokalnego przyciemniania czerń jest szara . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Patrząc na całe zestawienie TV 4K na RTINGS to LG jest tuż za Samsungiem
Q7F więc tragedii nie ma , czyli to i tak najlepszy LG LED jaki został wyprodukowany z wszystkich ich IPS-ów, a pewnie SK9500 będzie jeszcze lepszy.
 
Do góry