LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie to co opisałem jest zróżnicowane w danych technicznych.
Ale najważniejsze jest w C7 szeroka paleta szarości - dzięki czemu jest to najlepszy telewizor wyprodukowany w historii.
 

Felipe

New member
Dokładnie to co opisałem jest zróżnicowane w danych technicznych.
Ale najważniejsze jest w C7 szeroka paleta szarości - dzięki czemu jest to najlepszy telewizor wyprodukowany w historii.
Możesz wyjaśnić na czym polega ta szeroka paleta szarości bo w teście nic na ten temat nie ma ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W oledach do tej pory była czerń i nic w środku.
W plazmach była czerń i wszystkie jej odcienie.
Model C7 to pierwszy model na rynku, który może zastąpić każdy do tej pory wyprodukowany telewizor na świecie.
 

patmat

New member
W oledach do tej pory była czerń i nic w środku.
W plazmach była czerń i wszystkie jej odcienie.
Model C7 to pierwszy model na rynku, który może zastąpić każdy do tej pory wyprodukowany telewizor na świecie.

Witam, czy zatem B7 nie ma takich odcieni czerni po kalibracji? Skoro mają identyczne bebechy to skąd różnica?
 

patmat

New member
Podobno LG planuje po premierze XBOX ONE X dodawać do OLEDów tą konsolę. Czy ktoś kojarzy jak było w poprzednim roku z cenami - chodzi mi o to czy sztucznie nie zawyżano, bo chyba tylko część sprzedawców miała taką ofertę.
 

Felipe

New member
A ten LG C7 jak sie ma do oleda Philipsa tego 55 cali??? pod wzgledem obrazu ceny???:)
Mam w domu C7 i Philipsa E.LED z Ambilight i napisze tak : szybkość działania, stabilność softu, jakość obrazu - C7
Natomiast Philipsa polecił bym jako TV do sypialni. Miałem go wcześniej w pokoju dziennym ale jednak efekt ambi robi w sypialni najlepsze wrażenie ;)
 

m1xer

New member
Jako że nie lubię zostawiać niedopowiedzianych spraw to tak informacyjnie odpowiadam dla śledzących ten temat.

Mój OLED65C7V dotarł do mnie w dniu wczorajszym, jest na pełnej 24 miesięcznej gwarancji PL + 3 miesiące Netflixa gratis :) TV wyprodukowany w Polsce.

Pierwsze wrażenie po wymianie z 32'' Samsunga... "jakie to jest wielkie bydle" :D Obraz wspaniały, filmy czy to 4k czy nawet fhd - bajka. Dobrze ze idzie jesień bo już wiem że kilka pozycji zobaczę "na nowo"

webOS - wiedziałem ze będzie szybki.. ale nie spodziewałem sie że aż tak! Android nie ma startu do tego systemu.

Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie również wbudowane głośniki, bardzo fajnie grają.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Jako że nie lubię zostawiać niedopowiedzianych spraw to tak informacyjnie odpowiadam dla śledzących ten temat.

Mój OLED65C7V dotarł do mnie w dniu wczorajszym, jest na pełnej 24 miesięcznej gwarancji PL + 3 miesiące Netflixa gratis :) TV wyprodukowany w Polsce.

Pierwsze wrażenie po wymianie z 32'' Samsunga... "jakie to jest wielkie bydle" :D Obraz wspaniały, filmy czy to 4k czy nawet fhd - bajka. Dobrze ze idzie jesień bo już wiem że kilka pozycji zobaczę "na nowo"

webOS - wiedziałem ze będzie szybki.. ale nie spodziewałem sie że aż tak! Android nie ma startu do tego systemu.

Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie również wbudowane głośniki, bardzo fajnie grają.



GRATULACJE Z ZAKUPU i OBY BEZ AWARII DZIAŁAŁO SPRZĘCISKO
 

Jacek144

New member
Jako że nie lubię zostawiać niedopowiedzianych spraw to tak informacyjnie odpowiadam dla śledzących ten temat.
Mój OLED65C7V dotarł do mnie w dniu wczorajszym, jest na pełnej 24 miesięcznej gwarancji PL + 3 miesiące Netflixa gratis :) TV wyprodukowany w Polsce.

Pierwsze wrażenie po wymianie z 32'' Samsunga... "jakie to jest wielkie bydle" :D Obraz wspaniały, filmy czy to 4k czy nawet fhd - bajka. Dobrze ze idzie jesień bo już wiem że kilka pozycji zobaczę "na nowo"

webOS - wiedziałem ze będzie szybki.. ale nie spodziewałem sie że aż tak! Android nie ma startu do tego systemu.

Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie również wbudowane głośniki, bardzo fajnie grają.

Z tymi głośnikami to lekka przesada.Informacji można posłuchać,ale reszta to tylko na zewnętrznym "grajku".
 

m1xer

New member
Z tymi głośnikami to lekka przesada.Informacji można posłuchać,ale reszta to tylko na zewnętrznym "grajku".

Wiesz.. w porównaniu z poprzednim TV to zmiana jest duża :) Wiadomo ze apetyt rośnie w miarę jedzenia i pewnie będę prędzej czy później szukał jakiegoś zestawu, jednak na start, jak na wbudowane głośniki jest całkiem ok.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zaloguj się w Klubie HDTV , to masz specjalną cenę w Polsce na C7 z kalibracją i z dostawą. Na razie 100% zadowolenia u wszystkich bez wyjątku.
 

Jacek144

New member
Wiesz.. w porównaniu z poprzednim TV to zmiana jest duża :) Wiadomo ze apetyt rośnie w miarę jedzenia i pewnie będę prędzej czy później szukał jakiegoś zestawu, jednak na start, jak na wbudowane głośniki jest całkiem ok.

Najważniejsze jest zadowolenie kupującego. Ja nigdy nie używałem wbudowanych głośników,a TV przeżyłem wiele.Dla mnie TV mogłoby być głośników. I to by była najlepsza wersja.
 

m1xer

New member
Zaloguj się w Klubie HDTV , to masz specjalną cenę w Polsce na C7 z kalibracją i z dostawą. Na razie 100% zadowolenia u wszystkich bez wyjątku.
To do mnie czy tak z automatu....? ;)
Najważniejsze jest zadowolenie kupującego. Ja nigdy nie używałem wbudowanych głośników,a TV przeżyłem wiele.Dla mnie TV mogłoby być głośników. I to by była najlepsza wersja.
Pewnie masz racje i kiedyś jak już kupię głośniki to stwierdze że jest efekt "Wow" Co nie zmienia faktu że dla mnie na start są ok :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry