LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niezłe głupoty wypisujesz Filipę.
Jeśli ktoś ma z Polskiiej dystrybucji to ma z Netflixem.
I nie prawda, że ceny bez Netflixa jest z polskiej dystrybucji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
M1xer.
Chcesz napisać że masz taniej bo w dystrybucji kupujesz kontener oledów???
Wow .
Cena 65" jest najlepsza w historii wliczjąc plazmy Pioneera.
I napisz gdzie jest z legalnegoźrodla .
To nie jest trudne pytanie .
 

m1xer

New member
kiki - po pierwsze nigdzie nie pisze ze zamawiam kontener TV, stwierdzam tylko jako osoba prowadząca firmę że są sytuacje gdzie dystrybucja ma na legalu lepsze ceny niż ktoś kto jest autoryzowanym partnerem w kanale sprzedażowym - i jak wspomniałem wynika to z różnych sytuacji, np większego zamówienia.

Po drugie nigdzie nie neguję ceny jaką mi podałeś, nie pisze ze masz coś drogo itp, moja wypowiedź odnosiła sie tylko i wyłącznie do Twojego stwierdzenia:
Chyba z przemytu...
Tak że proszę Cie nie traktuj tej dyskusji jako personalny atak na swoja osobę bo nikt nic takiego tutaj nie insynuuje, a takie ja zaczynam odnosić wrażenie.

Stwierdzamy raczej fakt ze ceny na oledy spadają co mnie jako zwykłego konsumenta bardzo cieszy, bo przy tej cenie różnica nawet kilku set złotych to jednak spora różnica. Zresztą jak pisałem wcześniej będę wszystko wiedział za kilka dni.

Co do dystrybucji to tak jak wspominałem - skoro prowadzisz działalność to wiesz dobrze o czym pisze, a jak nie to wystarczy wpisać w googla "Polskie dystrybucje sprzętu IT"

Żeby nie robić totalnego off-topa to zapytam czy przerwanie "odświeżania pikseli" wpływa bardzo negatywnie na TV? Pytam o sytuacje gdzie np oglądamy TV cały dzień (rożnie kanały, seriale, filmy itp) TV chce zrobić "odświeżanie pikseli" zaakceptujemy to, a np ktoś z rodziny po 20min odpali TV i będzie go normalnie użytkował. Proces zostanie wznowiony po ponownym wyłączeniu tv?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cieszę też że ceny na Oledy spadają , bo każdy niesie naprawdę moc radości.
Jest wiele firm które robią prywatny import podając, że to z polskiej dystrybucji. A to już przewałka...
Wystarczy sprawdzić czy mają w swojej ofercie przy sprzedaży OLeda Netflixa w promocji i od razu będzie wiadomo czy faktycznie jest z LG POlska.
Na stronie LG Polska jest opisane, że każdy który pochodzi z tego źródła ma 3 miesiące Netflixa gratis.

Jeśli nie wystarczy napisać, że nie z polskiej dystrybucji i wszystko jest ok.
O przerywanie pytałem - ale nie dostałem odpowiedzi.
Odpowiedziano , że proces zostaje powtórzony w wolnej chwili.
 

Paw3los

New member
Żeby nie robić totalnego off-topa to zapytam czy przerwanie "odświeżania pikseli" wpływa bardzo negatywnie na TV? Pytam o sytuacje gdzie np oglądamy TV cały dzień (rożnie kanały, seriale, filmy itp) TV chce zrobić "odświeżanie pikseli" zaakceptujemy to, a np ktoś z rodziny po 20min odpali TV i będzie go normalnie użytkował. Proces zostanie wznowiony po ponownym wyłączeniu tv?

Programowe usuwanie powidoków działa, jak kasowanie danych z dysku twardego. Przerwanie procesu nie ma wpływu na działanie TV. Jedyny efekt, jaki możesz zauważyć (choć wątpię), to tylko częściowo "wyczyszczony" ekran.
 

jaro0508

Member
A mnie tu zaraz prosze powiedziec jaki mam kupic tv oled???:) Oczywiscie wchodzi w gre tylko 55 cali..I ma byc cenowo przystepny ale tez najlepszy w klasie oledów .Rozwazam Panasonica ez950 Philipsa Oleda tego 55 cali Sony A1 i moze cos z LG.Obraz mam miec doskonala plynnosc i mają byc widoczne odcienie szarosci ..a nie czarna bryla..:) Wszyscy wwiedza o co chodzi:)
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

A mnie tu zaraz prosze powiedziec jaki mam kupic tv oled???:) Oczywiscie wchodzi w gre tylko 55 cali..I ma byc cenowo przystepny ale tez najlepszy w klasie oledów .Rozwazam Panasonica ez950 Philipsa Oleda tego 55 cali Sony A1 i moze cos z LG.Obraz mam miec doskonala plynnosc i mają byc widoczne odcienie szarosci ..a nie czarna bryla..:) Wszyscy wwiedza o co chodzi:)


LG 55C7 lub Philips 55POS9002/12 -- jeśli chcesz ambilight i androida to Philipsa , a jak nie lubisz
androida to LG z WEB OS 3,5
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I Philips na nowym P5 i LG - żaden nie muli.
Masz też specjalne ceny dla niebieskich ale musisz się zalogować w klubie HDTV .
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

barburian dzięki za szybką reakcję.. a który z nich stabilnijszy? Wiesz bez mulenia.. itp?

WEB.OS LG Stabilniejszy i chodzi b.dobrze , jeśli używasz KODI to najwyżej dokup zewnętrzne urządzenie z Androidem jako przystawkę do TV.
A jak nie chcesz podpinać nic zewnętrznego to kup Philipsa z androidem
 

jaro0508

Member
Czyli jednak Android nie jest taki idealny...No a Panasonic OLED EZ 950 Ktos cos wie na jego temat??Jakos najmniej sie o nim pisze..czyzby ze wzgledu na cene?? Czasem mi trudno pojac czytane tutaj opinie na temat Androida w TV -jakze skrajne. Jak czlowiek ma sobie potem ugruntowac opinie skoro slyszy z roznych stron -tylko nie Android ! albo -Android jest super!.Uwierzcie to naprawde nie pomaga w wyborze...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android po up date - nikt się nie skarży już.
Do biednego Panasonica nie ma nawet co porównywać.
Android daje Ci zupełnie inną perspektywę korzystania.
Nie chcesz Androida - nic na siłę.
LG i tak lepiej gra od Panasonica i masz 2 Oledy LG w cenie jednego Panasonica.
Dlaczego ?
Dlatego że to LG rozdaje karty.
Zaloguj się w klubie HDTV będziesz miał inną ofertę i na LG i na Philipsa i na Panasonica.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ950E to bardzo dobry telewizor bez dwóch zdań .
Niestety na dzień dzisiejszy cena jest nadal wysoka , moim skromnym zdaniem za wysoka , jeżeli
jednak się ona z czasem obniży , to dla mnie jest telewizorem , którego jak najbardziej trzeba brać
pod uwagę do jego ewentualnego zakupu . :| Na pewno nie sprawi zawodu . Widziałem osobiście
ten telewizor i obraz dla mnie był bez zarzutu . System operacyjny zastosowany w nim działa płynnie , aplikacji jest wystarczająca ilość , nie płata przykrych
niespodzianek , jakich nieraz można doświadczyć używając systemu operacyjnego Android , który
to jest zainstalowany w telewizorach OLED firmy Sony czy Philips . :|
Android to trzeba napisać , czy to się będzie komuś podobać , lub nie , nadal nie działa tak płynnie
jak powinien . Może z czasem jak producenci zastosują lepsze procesory i większą pamięć ,
to będzie systemem , który będzie rzeczywiście działał płynnie , niezawodnie . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać nie widziałeś ostatniego Androida i opierasz jedynie na opiniach sprz3ed roku. A technologia ewoluuje...
LG jeśli dobrze wiesz, nie ma Androida i działa dużo lepiej od dwa razy prawie droższego Panasonica.
Chcesz przepłacać za markę ok Twój wybór.
Philips na nowym procesorze gra znakomicie dlatego wygrywa na pokazach.
A Ci którzy stali się posiadaczami Philipsa potwierdzają to.
Czy są to telewizory dla każdego??
Nie !
Oled Philipsa, Oled LG, Oled Loewe, Oled Sony- nie płata nikomu przykrych niespodzianek. Wkrótce dołączy do nich Oled Toshiby.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oledy LG C7 , G7, E7, W7 od dziś są rewelacyjnych cenach. Są to najlepsze modele na świecie i tu nic się nie zmienilo.
Jak będziesz niebieski dostaniesz cenę najlepszą w Polsce.
Oledy Sony i Philipsa są rewelacyjne również w specjalnych cenach i nie mają problemów ze skutecznym działaniem Androida.
 
Status
Zamknięty.
Do góry