LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
B7 oczywiście.
Masz znacznie lepszą biel, lepsze zabezpieczenie przed wypalaniem i po kalibracji to pierwszy oled który daje gradację czerni.
 

GMZ

New member
też mam mentlik w głowie w tamtym roku miałem budżet na tv 8 tysi, ale dozbierałem trochę i głowie się między LG C6V z 2016 (ze względu na 3d które lubie) a LG B7 lub C7 z tego roku, KIKI jakie prognozujesz ceny na grudzień 2017 powyższych 3 modeli w wariantach 55 (na który miałbym dziś) i 65 (na który mam zamiar dozbierać do grudnia) :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. A kiedy planujesz zakup ?
W grudniu ceny ok 10 % o ile nic się nie zmieni.
A ile masz teraz kasy a ile planujesz na koniec roku ?
 

GMZ

New member
chciałbym się zmieścić w 10 tyś. za 65 cali, mam nadzieję że do grudnia dodatkowo umocni się złotówka o ok. 5% co pozwoliłoby wraz z grudniowymi promocjami świątecznymi zmieścić się w tej kwocie. Poprzedni tv LG42LW5500 będzie miał wtedy 6 lat i gdyby nie to, że syn podrósł i zaczął marudzić o własny tv to pewnie bym jeszcze nie kupował, bo nigdy nic się z nim nie działo, zero problemów. Dlatego nie chcę wydać fortuny za tv, czasami nawet się zastanawiam czy nie wziąć jakiegoś 65 cali za 4 tysie, jak np philipsa serii 6. Bo jak kupie oleda za 10 i zobaczę martwy piksel to mnie chyba trafi
 

GMZ

New member
55 cali B6V widziałem nowy za 6tysi a B7 za 8100, mam nadzieję, że obniższy dotkną do grudnia też modele 65 calowe, szczególnie z serii C :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy w Europie , wg Eisa - to Philips 55POS9002 - jako BEST BUY.
I tu decyduje cena do jakości.
Masz specjalny pakiet dla niebieskich członków forum.
 

august69

New member
mam wątpliwości co do LG65b7.
Otóż chcę go powiesić na ścianie jak najbliżej, żeby "nie odstawał ' za bardzo, i jak patrzę na tył to nie wiem czy podpięcie kabla SAT nie będzie problemem ?
Sprawdzałeś takie szczegóły w testach się nie dopatrzyłem info.
Czy poniżej 14 tyś. da się zejść u Ciebie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry ale nie pamiętam jak jest złącze antenowe.
Poniżej 14 tyś - to musisz czekać do świąt.
Może wtedy się uda.
 

GMZ

New member
jakby jeszcze ten Philips był w 60 lub 65 calach to by było super, na necie jest już po 9 tysi do kupienia 55 calaków
 

GMZ

New member
Kiki mam jeszcze pytanie czy chodzą już słuchy ile ten Philips w wersji 65 cali może kosztować i kiedy można się go spodziewać. Drugie pytanko co sądzisz i czy miałeś już styczność z oledem LG55EG9A7V w kontekście starszej 910. I ostatnie pytanie co byś proponował z tradycyjnych tv ledowych (dobry tani 65 calowy do 5 tysi), gdyby po porównaniach w sklepie aż tak mnie oledy nie zachwyciły w kontekście cena-jakość, na zasadzie jak nie widać powalającej różnicy to po co przepłacać ;-) wiem że zaraz powiesz że mnie na pewno powalą oledy ale jednak chciałbym mieć jakąś alternatywę na oku. Dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przypomnij się po targach w Berlinie 10.09 - będzie coś wiadomo.
I będzie wiadomo jaki termin.

Nie śpieszy Ci się, to dobry znak.
Przypomnij się .
 

GMZ

New member
nie spieszę się bo wiem że grudzień to najodpowiedniejsza pora na zakupy elektroniki, a szczególnie tv, kasa odłożona czeka, kwestia obejrzenia tych nowych oledów na żywo i wytypowanie zwycięzcy a potem dobra oferta i zakup.
 

plast

New member
Zastanawiam się nad zakupem 55B7V. Do tej pory posiadam plazmę LGPK760, którą sobie bardzo chwalę, niestety zaczyna szwankować. Obawiam się o jasność... czy zauważę to przesiadając się z tv o takich parametrach (dane producenta)?

Brightness (cd/m2) 1,500 cd/m2
Contrast Ratio 3,000,000:1

Gdzie najlepiej kupić od razu poprawnie skalibrowany b7v?
I czy może lepiej poczekać 1-2-3 miesiące, na przeceny? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry