LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

oled1974

Banned
Nie bierzemy pod uwagę Philipsa, który ma chyba najgorszy serwis :)

Chodziło tylko o Sony VS LG, dodatkowo taki test przeprowadzony razem z tą firmą, która wygrywa to słaby test. Filmy też mogą być ustawione ale myślałem, że ktoś kto zna się***na tym powie czy tak to będzie wyglądało w realu :) Mogę***zamówić dwa różne w RTV itp. i oddać ale takie zabawy nie są w porządku dlatego pytam tutaj :)

Witaj, mam 65C7 od początku maja 2018 i to jest inna liga. TPV to jedna wielka ściema, zadzwoń przed zakupem do kilku profesjonalnych kalibratorow obrazu w tym kraju to Ci powiedzą co wybrać (na 100% powiedzą żebyś przypadkiem nie kupował Philipsa chyba że zależy Ci na Ambi), ci ludzie ustawiają obraz kilku marek tv miesięcznie, więc już z autopsji mają wiedzę i doświadczenie.
Od Kikiego polecam kupić TV (ze względu na serwis, sprawdzenie tv na miejscu przed wysyłką itp. nie dostaniesz wybrakowanego towaru), ale zamów osobno do domu profesjonalną kalibracje tv.
 

oled1974

Banned
Nie bierzemy pod uwagę Philipsa, który ma chyba najgorszy serwis :)

Chodziło tylko o Sony VS LG, dodatkowo taki test przeprowadzony razem z tą firmą, która wygrywa to słaby test. Filmy też mogą być ustawione ale myślałem, że ktoś kto zna się***na tym powie czy tak to będzie wyglądało w realu :) Mogę***zamówić dwa różne w RTV itp. i oddać ale takie zabawy nie są w porządku dlatego pytam tutaj :)

Witaj ponownie,
Jeżeli chodzi Ci o modele Sony via LG rocznik 2017 to wskazanie na Sony.
Jeżeli modele na 2018 to już LG chyba że nie zależy Ci na Smart tv a na obrazie to tylko Panasonic Oled.

Szacun
 

oled1974

Banned
Nie bierzemy pod uwagę Philipsa, który ma chyba najgorszy serwis :)

Chodziło tylko o Sony VS LG, dodatkowo taki test przeprowadzony razem z tą firmą, która wygrywa to słaby test. Filmy też mogą być ustawione ale myślałem, że ktoś kto zna się***na tym powie czy tak to będzie wyglądało w realu :) Mogę***zamówić dwa różne w RTV itp. i oddać ale takie zabawy nie są w porządku dlatego pytam tutaj :)

Nie pakuję się w TPV vel Philips modele 9002 i 873 bo mają matryce 2016 i 2017 rok, resztę napisałeś sam. Wejdź w Google i poszukaj profesjonalnej kalibracji tv, zadzwoń i zapytaj jaki tv wybrać ( Philipsa to większość odradzi), nastepnie zamów u Kikiego prezentację (tylko nie daj sobie postawić Philipsa bo włączy ci bajer ambi i polegniesz).
Kup TV OLED nie Ambilight. Jak kupisz Oled to nigdy nie wrócisz do lcd....

Szacunek
Oled1974
 

radish

New member
Status
Zamknięty.
Do góry