55SJ800V - Nowy LG

Paw3los

New member
Wszystko zależy od potrzeb.
Odbiorcy choćby w wczoraj 55SJ850 V są zachwyceni. Twierdzą wręcz że telewizory spełniły ich marzenia.
A to się nie często zdarza.
Każdy jak widać może mieć inne potrzeby i inne oczekiwania.

Czytając twoje posty, to nadzwyczaj często się zdarza :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Porady do potrzeb w 99% realizują zapotrzebowanie i tu pełna zgoda.
Po to właśnie staramy się pomagać aby spełniały marzenia.
 

GoBavk

New member
Jako, że to mój pierwszy post to witam wszystkich.

Od kilku tygodni rozglądam się za jakimś ciekawym TV i znalazłem wydaje mi się, że dobrą promocję na TV, o którym jest mowa w wątku. Nie wiem czy można wstawiać linki w każdym razie jest promocja i można go kupić za 3999zł. Byłem praktycznie zdecydowany na samsunga UEMU7002 lecz wydaje mi się, że ta opcja może być korzystniejsza. Może ktoś z forumowiczów doradzić, który wybór jest lepszy? Tv będzie współpracowało głównie z xbox one x więc niski input lag i przystępne HDR w cenie, że tak powiem. Jeżeli ktoś ma inne propozycje to jak najbardziej jestem otwarty.
 

kam69636

New member
Jako, że to mój pierwszy post to witam wszystkich.

Od kilku tygodni rozglądam się za jakimś ciekawym TV i znalazłem wydaje mi się, że dobrą promocję na TV, o którym jest mowa w wątku. Nie wiem czy można wstawiać linki w każdym razie jest promocja i można go kupić za 3999zł. Byłem praktycznie zdecydowany na samsunga UEMU7002 lecz wydaje mi się, że ta opcja może być korzystniejsza. Może ktoś z forumowiczów doradzić, który wybór jest lepszy? Tv będzie współpracowało głównie z xbox one x więc niski input lag i przystępne HDR w cenie, że tak powiem. Jeżeli ktoś ma inne propozycje to jak najbardziej jestem otwarty.

Podłączam się pod pytanie. Czy LG 55SJ800V ma w ogóle start do Samsunga UE55MU7002T? Ciężko znaleźć jakieś obszerne testy tego modelu, jednak z tego co udało mi się znaleźć ma matrycę ips 120HZ, jednak 4K jest "oszukane" i HDR jest bardzo słabe. Również miałem kupować wspomnianego Samsunga, ale teraz nie wiem co robić.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie bo do Samsunga może się tylko równać matrycą 120hz , wygrywa Samsung 3-0 (lepszy HDR , prawdziwe 4K i matryca VA)
 

Cyldy

New member
wygaszanie nie ciekawie wyglada (na yt filmik jest) to model zdziebko wyzszy wiec jesli tam jest kicha to w tym raczej tez;)
 

kam69636

New member
Ale za niewielką dopłatą masz już 55SJ850.

Za niewielką dopłatą? Najtańśzy 850V jest za 5500 zł, gdy 800V mamy za 4000 zł (nie licząc zniżek producenta). To nie jest niewielka dopłata, tylko aż 1500 zł. A wspomniany wcześniej Samsung jest za niecałe 4300 zł. Więc chyba nie ma żadnej sensownej alterynatywy od LG w cenie porównywalnej do Samsunga.
 

remal

New member
Panowie nikt nie użytkuje lg55sj800v? Jakie jest porównanie do lg55sj850 v

Ja użytkuje 65'' i pisałem już o tym. Porównywałem go w sklepie z matrycą w sj850 i różnice w obrazie było widać dopiero przy 1.5-2.0m od ekranu - obraz był wyraźniejszy. Ja mam około 5m, a skok cenowy między modelami przy tej wielkości spory więc pozostałem przy sj800 i matrycy RGBW.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szczerze to się nie przyglądałem - ale wysyłki idą i nie nawet jeden złej wypowiedzi - więc jest chyba lepiej niż dobrze.
 

Cyldy

New member
Ja rowniez czekam na test, bo w tym miesiacu planuje zakup tv wiec jesli 950 bedzie na pdobnym poziomie co 850 to chyba lykne panasa e780.
 
Do góry