LG czy Samsung

kado

New member
Proszę o poradę z uwagi, że poniedzieli finalizuję zakup LCD. Wybrałem juz że na 100% kupię albo: Samsung 32S71B albo LG 32LC2R.

Teraz prośba , który z nich jest lepszy i dlaczego? który mam kupić ?

Interesuje mnie opinia przeglądających to forum sympatyków Samsunga>

Pzdr.
 

kado

New member
Proszę o poradę z uwagi, że poniedzieli finalizuję zakup LCD. Wybrałem juz że na 100% kupię albo: Samsung 32S71B albo LG 32LC2R.

Teraz prośba , który z nich jest lepszy i dlaczego? który mam kupić ?

Interesuje mnie opinia przeglądających to forum sympatyków LG - ka>

Pzdr.
 

barti60

New member
Moge ci podpowiedzec tyle ze ja bym chyba wziol s71 samsunga... chyba ma lepszy obraz.. choc widzialem tylko w sklepie.. nie wiem jakby sprawdzal sie w domu natomiast sam mam 32lc2r i jesttem zadowolony tzn poki sygnal jest ok czyli dvd lub laptop wszystko super i nic lepszego by mi nie potrzeba bylo ale jesli chodzi o sygnal na kablowce i jakosc obrazu na kablowce to porazka:( czekam az mi sie skonczy umowa z UPC i wezme N'ke podsumowujac jesli nie jestes wymagajacym "hd" maniakiem" to bierz s71b chyba ze tansze 32lc2r to tez bedziesz zadowolony-ja kupilem go jeszcze z jednego waznego jak dla mnie powodu mam kino LG i moge wszystko obslugiwac z jednego PILOTA:cool:
 

dydymus

New member
odp

Witam
porównanie samsunga 32s71 i 32 lc 2 LG jest w zasadzie bardzo proste....
Samsung lepiej świeci przy pracy np z tv kablowa, zdycydowanie mniejsza kasza....kolor czarny do przyjecia...natomiast wystarczy spojrzeć z lekkiego nawet boku na lc2 aby przekonac sie ze jest po prostu zamiast czarny ....fioletowy....następna kwestia jest problem z złaczem HDMI wystepujący w Lc 2 mianowicie z jakiegoś względu protokół HDCP jakoś nie da sie od razu po przyjściu do domu podłaczyc go np z n-ka ,najpierw trzeba wykonac telefon do serwisu gdzie ten błąd zostanie naprawiony....radzę sie zastanowic tez nad kupnem nastepcy s71 ...modelu s81....usprawnione i rozbudowane menu....kontrast zamiast 3000:1 wzrosło do 7000:1....proponuje zobaczyc na własne oczy np w media markt roznice w orazie nawet przy zwykłej antenie ....Zdecydowanie polecam samsunga....
 

kado

New member
bor@s napisał:
Oba kiepskie. Jak już Samsung to R, nie S
Dlaczego oba kiepskie - musze się zmieścić w kwocie do 3 tyś zatem w tej cenie oba najlepsze tak wywnioskowałem z całego forum (które nie chwaląc się prawie całe przeczytałem)

Szybko śledzę i analizuję Wasze odpowiedzi bo mało czasu ! Planuję dokonać zakupu w najbliższych dwóch dniach.

Jeszcze dodam własnie cenę jaką muszę ponieść. Samsung 32S71B - to 3000 zł a LG 32 LC2R to 2800 zł.

Takie najniższe ceny są u mnie. Oglądałem już różne modele w sklepach i ustaliłem: czas zakupu, sklep oraz jeden z w/w modeli LCD. Tylko KTÓRY ??

barti60 radzisz mi Samsunga (wszak droższy) ale Samsungi są chyba z górnej półki zatem sądzisz, że lepiej dołozyć te 200 zł i jego właśnie kupić ?
 
Ostatnia edycja:

kado

New member
Dzięki za odpowiedź. Pewnie masz rację. Tylko że ja nie wiem ile kosztuje ten S81.
Wiesz - po pierwsze musze się zmieścić w cenie do 3 tyś zł. Po wtóre - ja już mam dość szukania i wymyślania i czytania po prostu podjąłem decyzję że kupuję albo 32S71b albo 32 LC2R. Byłem już zmęczony tym wybieraniem co i gdzie kupić zatem klamka zapadła. Już wiem w jakim sklepie, muszę kupić w najbliższych dniach. Wiem, że za Samsunga muszę dać 3 tyś a za LG 2800 zł - i tyle.

Tylko KTÓRY z nich ??


Pozdr i czekam na rady.

Po prostu nie mam żadnego telewizora bo mi się obecny (stary) zepsuł, i już go wyrzuciłem - zaś bez TV w domu bieda.
 
Ostatnia edycja:

baranskia

Member
A może jednak: kup plazmę PDP (z matrycą na 60.000 godzin, tj. BARDZO DŁUUUGO! ;)

:krol:
Po primo: jak w tytule...

:eek:k:
albo porada (po drugo): porównaj jeszcze piloty, bo to z nimi spędzisz najbliższe kilkadziesiąt miesięcy... a sprzętu szukaj w Internecie :szukaj: - tam jest dużo taniej i zawsze można zwrócić do 10 dni bez podawania przyczyny, gdybyś się rozczarował w domowej praktyce (pod warunkiem, że oddajesz sprzęt kompletny i bez wyraźnych śladów użytkowania).
Satysfakcjonującego wyboru życzę (i bez pośpiechu, bo ceny szybko topnieją).
NTNR
:cool:
Adam
 

emin

New member
Witam,
jak juz brac LG to lepszy od LC3 jest LC25 i jego cena ok. 2600-2700.
Z bardzo dobrych w cenie do 3kzl jest Sharp WD1E (2980), a dokladajac troszke (3080zl) ma sie JVC G80. To sa tv o klase lepsze od LC25 czy S81.
Pozdrawiam.
 
Do góry