Jaki LG smart TV do Netflix

mic11

New member
Cześć

Czy możecie polecić jakiś model telewizora LG (LED) z przedziału 32''-42'', FHD lub niska półka UHD, który będzie posiadał webOS w wersji 3 a może nawet z szansą na upgrade do wersji 3.5?

Chodzi mi o sprzęt, na którym starsze osoby będą mogły bezproblemowo obsługiwać aplikację NETFLIX, oraz żeby producent telewizora zapewniał przez lata aktualizację tej aplikacji w niszowym, bądź co bądź, systemie operacyjnym.

Pytam o LG TV bo po obejrzeniu kliku prezentacji na YT ten system wydaje mi się prosty i przejrzysty - aplikacja NETFLIX też. A może się mylę i lepiej kupić telewizor z Androidem albo Tizenem - co byście poradzili ze swojego doświadczenia?

Limit kasy to 3k PLN, ale jeżeli będzie to uzasadnione to mogę go trochę podnieść - wielkość telewizora nie może jednak przekroczyć czterdziestu kilku cali bo będzie on pracował w małym pomieszczeniu.

Pozdrawiam
Mic
 
Ostatnia edycja:

mic11

New member
2,5m i czasami 0,5m :)

Ale szczerze powiedziawszy bardziej interesuje mnie temat aplikacji NETFLIX - czy na serwerach Netflixa zapisywane jest miejsce zakończenia oglądania - czas albo konkretny odcinek serialu, czy zaznaczane są obejrzane juz pliki?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na Netflix masz już prawie 100 filmów w UHD. Więc wybór jest prosty.
Ale jeszcze - jaka przekątna bo i sygnał i odległość wskazują na 55". A tu napisane max 43"- większy Ci się nie mieści ?
 
Do góry