"Swobodny" zoom w LG

xtro

New member
Witam serdecznie. Jestem na etapie wyboru TV. Po dwumiesięcznym obejściu kilku salonów w Szczecinie wybór zawięziłem do jednego trzech modeli firmy LG, dwóch Samsunga lub jednego Philipsa. Z oferty LG interesuje mnie model PC1R /RR (42 lub50 zali) lub 42LC2R /RR (ostatecznej decyzji czy technologia plazmowa czy lcd jeszcze nie podjąłem). Mam jednak ważne pytanie odnośnie opcji ZOOM, która jest w moim przypadku najistotniejsza ze względu na swobodę jaka jest mi potrzebna w ustawieniach proporcji ekranu. Jak zauważyłem mając okazję ustawiać kilka TV w salonie opcja zoom w modelach LG jest dość sztywno ograniczona do 4:3 i 14:9 (z paskami po boku), 16:9 i góra dwóch opcji zoom niedających możliwości tak swobodnego ustawiania geometrii obrazu jak ma np. samsung. Chodzi mi konkretnie o możliwość swobodnego przesuwania obrazu o dowolną wartość w pionie i płynne skalowanie obrazu w pionie . W modelu 42PC1R jest tylko funkcja przesuwania obrazu o zadaną wartość pixeli w pionie i poziomie ale bez podobnego skalowania... czy jest możliwość bardziej swobodnego skalowania obrazu w tych modelach np. przy pomocy nowszej wersji firmwaru? Proszę o pilną odpowiedź, gdzyż jestem bardziej zainteresowany marką LG niż Samsungiem, lecz ze względu na opcje geometrii w tym momencie musiał bym wybrać wyrób konkurencji (tylko ze względu na to)
 
Do góry