LG Oled B6V vs B6J

1986lukasz

New member
Witam,
Jak w temacie jakie są różnice pomiędzy tymi tv?
Pytam ponieważ szybko muszę kupić jakiś tv i nie mam zbyt dużo czasu na analizę powyższych tv.

Pozdrawiam
 

1986lukasz

New member
@kiki wchodzę na porównywarkę u Ciebie w przypisie i nie mam możliwości porównania wybranych tv. Korzystam z telefonu, może to dlatego. Proszę o napisanie różnic pomiędzy tv lub podesłanie bezpośredniego linku do porównania. Chyba, że o jakiejś innej porównywarce mówisz, co też szukałem i nie znalazłem.

Pozdrawiam
 

grzsmy

New member
tez szukam odpowiedzi na to pytanie. kiedys slyszalem ze roznia sie odbiornikiem telewizji naziemnej. jeden cyfrowy drugi jakis inny ale nie potwierdzilem tego nigdzie w specyfikacji. ciekawe ze na stronie lg.com/pl jest model b6j a na lg.com/uk b6v niestety nie mozna porownac obu modeli na stronie lg.com. dziwne
 

1986lukasz

New member
Chyba że różnią się tylko tym, że np b6j jest dystrybucją na pl a b6v na resztę europy. Sam już nie wiem. Jeśli ktoś zna różnice pomiędzy tv to proszę o szybką odpowiedź ponieważ dzisiaj chcę go zamówić. Jeżeli różnica będzie istotna to dopłacę kilka $, natomiast jeżeli tv różni się np tylko kolorem podstawki i jest oznaczeniem dystrybucji na dany kraj to nie ma sensu dopłacać.

Pozdrawiam
 
Do góry