LG 65UH668V, a czarne pionowe smugi podczas meczu

Noristwog

New member
Cześć, stałem się dzisiaj posiadaczem nowego tv od LG, opinii wiele.. jedni wmawiają, że ma 50hz zaś drudzy dają sobie ręce uciąć, że aż 100hz.. sam nie wiem. Wszystko po podłączeniu do satelity elegancko, obraz żyleta, kolory żywe. Jednak mam 1 problem oglądając mecz LM widać wszystko od pryszczy piłkarzy poprzez pęknięte naczynka obok nosa.. jednakże oglądając mecz i przy szybkiej akcji i oddaleniu kamery od boiska widać czarne pionowe smugi na ekranie, nie jestem w stanie za bardzo wyjaśnić jak to wygląda, ale jak czarne pasy od góry do dołu ekranu.. Jesteście w stanie mi pomóc czego może to być wina?
 

Paw3los

New member
To się nazywa banding. Uznawany przez serwisy tylko indywidualnie lub wcale. Możesz spróbować wymienić sztukę, ale nie ma gwarancji, że będzie lepiej. Wystaw filmik na youtube i ocenimy skale problemu.
 

Noristwog

New member
Jestem na takim plusie, że jestem w stanie zwrócić tv do 14 dni, dlatego się mocno nad tym zastanawiam. Nie wiem czy kamerka z telefonu to uchwyci..
 

adam80

Member
Miałem to samo na toshibie 100Hz 10bit - mega obraz i ...banding, najgorzej na meczach, ja fanem piłki nie jestem więc telewizora nie oddałem, jak lubisz piłkę kopaną to oddaj, bo zamiast patrzeć na mecz to będziesz wypatrywał pasów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry