Kupiłem lg 65uh8507 pierwsze odczucia jest niezłe :)

weeman

New member
Szanowni, od kilku tygodni jestem dosyć szczęśliwym posiadaczem 65uh8507. Myślałem ze czerń będzie na prawdę słaba albo nie jest złe. Nawet miło sie zaskoczyłem. Moze jak ktoś przechodził z plazmy miałby problem ale z 7 letniego 40 cali Sony to jest super.

2 pytania moze ktoś pomoże:

1) czy inny właściciel tego modelu wie jak przeprowadzić jakaś kalibrację? Czy ktoś moze sie podzielić ustawieniami

2) konfiguracja uniwersalnego pilota z cyfrowym polsatem dekoder evobox.
 

radam5

New member
Mam ten model cały czas na oku.
Możesz napisać jak jest z dźwiękiem? Obecnie mam mini wieże podpiętą bo dźwięk z obecnego tv to msakra, zeto niskich tonów.
Czy sub w tym lg coś daje?
 

weeman

New member
Dzwiek jak na tv to jest dobry jezeli w ogole mozna powiedziec ze dzwiek w tv moze byc dobry. Pytanie czy jestes audiofilem :) odsluchaj sobie w sklepie. Wedlug mnie trzeba i tak dokupic min soundbar.

Oddaje ten tv. Kolory piekne. Webos rewelacja i pilot. Czarny nie jest zly. Problem po dluzszym uzytkowaniu jest w filmach. Cieme sceny noca gdy jest jakis jasniejszy przedmiot na ekranie to wyglada jakby byla pionowa poswiata pas od gory na dol. Nie wiem jak to fachowo nazwac. Chyba kazdy lcd ma ta dolegliwosc. Dodatkowo nie mozna zintegrowac w 1 pilot z polsatem cyfrowym i nie czytal mi filmow mkv przez usb a wlasciwie to napisow.

Wymieniam na tv z podswietleniem stŕefowym lub oled.
 
Do góry