Lm620s

dembol23

New member
Witam mam problem z TV, obraz jest czasami nieostry, rozmazany przy szybszych ruchach kamery czy zmianach obrazu na danym programie. Dzieje się to zarówno na HD ( mniejsze występowanie) na kanałach SD to już tragedia, to samo na filmach na pendrive czy nawet na 3D.

Filmik wrzuciłem na Youtube.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Kilka pytań: tv ma parę lat więc tak było czy tak się zaczęło dziać, resetowałeś ustawienia? Z czego nasz sygnał?
 

dembol23

New member
TV kupiłem używany, jakis rok temu. zauwazyłem problem z TV po jakimś czasie. tak robiłem reset ustawień nawet ostatnio była robiona aktualizacja i ponownie robiony reset ustawień. Sygnał mam z CP, ale tak samo się dzieje jak podłącze siatke. najgorzej jest na kanałach SD.

Filmik na youtube to 42lm620s problem z obrazem.

Na innym tv LG który mam 32" tego problemu nie ma.
 

dembol23

New member
Dostałem odpowiedź od LG, a w serwisie napisali że usterka nie wystąpiła w warunkach warsztatowych.


Szanowny Panie,


Uprzejmie informujemy, iż widoczny na nagraniu problem najprawdopodobniej wynika z usterki, któregoś z komponentów telewizora. W zaistniałej sytuacji w celu uzyskania informacji na temat możliwości naprawy oraz sposobu realizacji usługi proszę zgłosić usterkę w lokalnym serwisie LG. Najbliższy autoryzowany serwis można znaleźć na stronie internetowej LG:


W przypadku problemów z lokalizacją serwisu proszę o ponowny kontakt oraz podanie adresu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,
Wojciech Wąs
LG Electronics Polska.
 
Do góry