problem ze ściemnianiem

slejter

New member
Witam, dawno mnie tu nie było, koledzy mam mały aczkolwiek bardzo denerwujący mnie problem z moim tv. Zacznę od modelu: LG 42LB5700. A problem jest tego typu że podczas oglądania filmów i tu mniej mnie to denerwuje i podczas grania (Xbox One) i tu po prostu jest masakra jest tak że przy ciemnych scenach (nocnych, gram teraz w nowego Residenta a tam cały czas ponuro) obraz się automatycznie ściemnia, gdy pojawia się światło w grze obraz wraca do normalnej jakości. W scenach ciemnych tak się ściemnia że nic nie widać, kombinowałem z ustawieniami, kontrasty, oszczędzanie energii itp. i nic nie pomaga. Może ktoś wie jak "pozbyć" się tego ściemniania? szału można dostać :(
 

garot

New member
A nie masz załączonego czujnika oświetlenia? czyli jak w pokoju jest ciemno to tv zmniejsza jasność. Zobacz tez czy dla trybu gry nie zmniejszyło ci się podświetlenie.
 

slejter

New member
Czujnika chyba nie mam, a co do trybu to na każdym się tak dzieje, a gram przeważnie na swoich ustawieniach, ale jak przełączę na tryby dedykowane to i tak nic to nie daje :(
 
Do góry