Szybkie pytanie o LG 65UH6257

nce

New member
witam jak w temacie jest oferta w neonecie na ten model 4999zl czy to dobra oferta?

Ale co ważniejsze czy to przyzwoity telewizor czytałem coś o udawany 4k, widziałem go na żywo sygnał był z naziemnej tvp2 (barwy szczęścia) i obraz był słaby mimo ustawiania kolorów jakiś taki postrzepiony, kolory słabe... A obok był jakiś samsung full hd z tym samym sygnałem i obraz był lepszy... Tylko że to było 60" w sklepie twierdzą że z cyfrowego Polsatu obraz będzie lepszy, czy to prawda?

Poza tym w internecie prawie nic oni niema..
Znalazłem tylko coś o LG UH556257 ale czy opinie będą wiarygodne do 65"?
Będę wdzięczny za pomoc bo został im ostatni tv i musze się spieszyć, ale czy warto go kupić?
 

nce

New member
Dzięki za podpowiedź w sklepie twierdzą że ma 100Hz... I tak podają w gazetce, to naco zwrócić uwagę?
Ma być 100 Hz, najlepiej 10 bitów, i co jeszcze? Z takich podstawowych parametrów?
I tak poza konkursem czy obraz tv naziemnej tvp2 HD w takim sklepie jest aż tak słaby, czy ten tv jest słaby i dlatego obraz był cięki?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma 50Hz natywne, a 1oo Hz ma tylko w gazetce...
Mogą mieć sygnał podzielony, u Ciebie w domu jest dedykowany.
 

nce

New member
Umnie itak będzie z dekodera Polsatu, niemam naziemnej wogóle czyli obraz będzie lepszy?
A może ktoś wie czy przepaść między 50 Hz 8 bitów a 100hz 10 bitów jest aż tak duża? Czy 50Hz niosą wcale takie złe?
 
Do góry