LG 32LF5800 eksport listy kanałów z tv na pena

kecyrf

Member
Witam.
Chciałem posortować sobie kanały na kompie (program chanSort) i w tym celu muszę eksportować listę kanałów na pendriva. I tu pojawił się problem bo nie wiem jak to zrobić, może ktoś coś pomóc. Może ktoś poleci inny program czy metodę bo ta w tv to za długo się sortuje.
 

sat

New member
Wkładasz sformatowanego pena do USB Tv. Menu> kanały>export kanałów z TV>ok. Usuń bezpiecznie nośnik.
 

kecyrf

Member
No właśnie na LG tego nie ma. Jest setting (czyli to co menu), tam jest obraz, dźwięk, instalacja itp. W dziale instalacje gdzie jest strojenie itp nie ma właśnie nic o kanałach.
 

sat

New member
Ja mam LF6300, jest tak: MENU>USTAWIENIA ZAAWANSOWANE>OK; KANAŁY>KOPIUJ KANAŁY>OK; z TV do USB, lub z USB do TV. (na dole kanały, trzeba przesunąć w dół)
 
Ostatnia edycja:

kecyrf

Member
No i dostałem odpowiedź z LG:
"Uprzejmie informujemy, iż w telewizorze 32LF5800 nie ma opcj eksportu listy programów."

No i lipa, trzeba ręcznie sortować. Dziwne że w tak młodych tv nie ma takich opcji. Mój 5-letni Samsung ma taką opcję, a tu nie ma.
 

sat

New member
Taką samą odpowiedź dostałem, jak pytałem o program do sortowania na kompie. Sprawdź dobrze, a jak nie ma to poczytaj, chyba jest jakiś sposób, wydaje mi sie że gdzieś czytałem...
 

kecyrf

Member
Witam. Już nawet nie wiem gdzie mam sprawdzać, wszystko przewertowane (menu mam takie jak na załączniku/). Próbowałem też trybem hotelowym, ale u mnie nie poszło, może inna kombinacja klawiszy. A czy LG mi poda jak wejść w tryb hotelowy?
 

Attachments

  • 20170118_184232.jpg
    20170118_184232.jpg
    147,9 KB · Wyś: 1664
Do góry