Nowe plazmy LG 42PC51

S_Mac

New member
Na polskiej stronie LG, pojawił się nowy model 42" 42PC51:
http://pl.lge.com/prodmodeldetail.d...tId=01&modelCodeDisplay=42PC51&model=NOTHING#

Parametry zbliżone do nowych Samsungów, ciekawe jak będą śmigać w porównaniu do tych Samsungów i Panasoników PV70.

Na niemieckim eBay'u są też modele 50", więc u nas pewnie niebawem.
50 jest np. tu:
http://cgi.ebay.de/50-LG-PLASMA-POW...QQihZ010QQcategoryZ142235QQrdZ1QQcmdZViewItem

W moim 50PC1R siada matryca, więc może troszkę poczekam i spróbuję "powalczyć" o nowy model;)
 

Brytt

New member
Ło matko....

No, no. Ładne cacko, nie ma co. LG ciągle mnie zaskakuje (in plus). A jeszcze nie tak dawno uważałem tą firmę za totalne badziewie. Odwalili kawał dobrej roboty.:)
 

S_Mac

New member
Przyjmują sygnał 1080p, odświeżanie 100hz kontrast 15000:1 i jasność 1500 candeli. Ciekawe czy "live" będzie to wyglądać tak samo dobrze, jak na papierze;)
 

oiko

New member
super tv, juz jest na rynku

jest super, wlasnie go kupilem i testuje, jest bajka, na stronie producenta mozna znalezc listę sklepów które go już mają:eek:
 

wladek

New member
Lg 42pc51

moze ktos opisze ta plazme jak ja ma czy jest tak naprawde super bo moj LG42PX4R powoli sie sypie i maja mi wymienic czy warto brac czy domagac sie zwrotu kasy i kupic cos innego.
 

jtd

New member
Bez reklam
oiko napisał:
jest super, wlasnie go kupilem i testuje, jest bajka, na stronie producenta mozna znalezc listę sklepów które go już mają:eek:

cos zmyslasz... jesli tak jest, to zrob fotke i wstaw tutaj na forum:cool:
 

adet

New member
Lg Pc51

Ja właśnie dostałem z serwisu 42 pc51 , bo moja px5r padła. I powiem wam że gra ładnie. Na początku nie mogłem się do niej przekonać ale z każdą godziną pracy mam do niej mniej uwag. Po prostu była świerzynka i sie powoli dociera. Sama wymiana też szybko i sprawnie , trwało to dwa tygodnie.
 

wladek

New member
powiedz czy jest tak wielka roznica miedzy x5 a c51 bo tez maja mi wymienic
i nie wiem co zrobic czy brac kase czy brac c51.Czy jest sygnał 1080p, odświeżanie 100hz kontrast 15000:1 i jasność 1500 czy widzisz te zmiany miedzy x5 a c51 czy warto go wymienic
 

adet

New member
Lg 42PC51

Powiem Ci tak, najlepiej samemu się przekonać naocznie. Idż do jakiegoś sklepu i poproś o prezentację, a najlepiej weż ze sobą jakiś ulubiony film na DVD i tam go zobacz. Jeżeli chodzi o zwrot kasy to nie jest to takie proste, a trwa bardzo długo, ponieważ nie dostajesz kasy od LG tylko ze sklepu z którego miałeś plazmę. Lg daje Ci tylko pokwitowanie z serwisu o niemożliwości naprawy i wymiany na taki sam model . W moim przypadku gdy kupiłem plazmę przez neta sprawa się skomplikowała i podejrzewam że na telefony i tłumaczenia wydałbym kupe kasy a cała ta zabawa okazałaby się nie opłacalna.
 

slavoy23

New member
Witam
Przyznam ,ze obserwowalem PC51 dosc dlugo w MM i jestem mile zaskoczony,obraz z HD byl calkiem klarowny ,ale nie wiem jak to gra na SD,cena podobna do Panasonica PV70 no i ma (podobno) 100HZ.Pytanie do użytkowników,czy znacie jakies mankamenty tego modelu?Z tego co czytalem z Panasem PV70 wiele osob mam problemy.Prosze o opinie.
Pzdr
 

slavoy23

New member
...czy nie ma zadnych uzytkownikow tego LG-ka?Ponawiam prosbe ,bo w MM stoi do jutra za 3.670,obraz calkiem fajny ,tylko co z jakoscia?
Pzdr
 

slavoy23

New member
...

Widze ,ze nikt nie interesuje sie tym modelem LG PC51,myslę jeszcze o Samsungu Q91 panasie PV70 ,chce cos kupic w tym tygodniu,bo mam w kuchni tylko 14" i wzrok mi sie psuje:)
Pytanie do użytkowników tych modeli jeśli możecie to doradźcie,jeśli nie to chyba rzuce monetą.
Pzrd
 

slavoy23

New member
Mój kolega ma starszy model LG tlucze go już ponad rok i nic sie nie dzieje,nic nie piszczy,buczy itp.Panasy ,Samsungi tez sie psują,a poza tym jest 2 lata gwarancji,a cena 3.600 dość atrakcyjna.
Chcialbym uslyszec opinie od kogos kto posiada ten model,w porównaniu z konkurencją troche energio-żerny,ale mysle ze nie odczuwa sie tego bardzo.
 

lennox2

New member
adet napisał:
Lg daje Ci tylko pokwitowanie z serwisu o niemożliwości naprawy i wymiany na taki sam model . W moim przypadku gdy kupiłem plazmę przez neta sprawa się skomplikowała i podejrzewam że na telefony i tłumaczenia wydałbym kupe kasy a cała ta zabawa okazałaby się nie opłacalna.

O co chodzi z tymi problemami z reklamacją plazm kupionych przez neta? Sam miałem tak zamiar zrobić, bo - np. ta akurat plazma na Agito jest już za 3.100 z hakiem (cena w Euro AGD - 4.200!), ale po tym, co powiedziałeś, to już nie wiem - czyli co, lepiej dopłącić i kupić w "normalnym" sklepie, bo w tych internetowych są problemy z gwarancją?!
 

juggler

New member
Kto ma i poleca LG 42PC51

Jezeli ktos ma LG 42PC51 i jest z niego zadowolony lub nie to piszcie jestem juz prawie na niego zdecydowany, a niechcialbym sie rozczarowac!!
 
Do góry