55 LG 55EG910V czy SAMSUNG UE55KS7000

ludazzz

New member
Witam Wszytkich,


Zastanawiam się nad kupnem TV do 6 TPLN. Przeglądając różne recenzje, fora jestem praktycznie zdecydowany na Samsunga UE55KS7000, jednak byłem wczoraj w EuroRTVagd i zobaczyłem LG 55EG910V. Pięknie się prezentuje. Na allegro znalazłem go też w dobrej cenie - dużo niższej jak w Ero,a mianowice 5.999,00 PLN.


W Samsungu kusi mnie matryca 120 Hz. Na TV głównie będę oglądał sport + filmy. Czasami, jak czas pozwoli, to Fifa na X-boxie.


LG, to jednak OLed, ale z drugiej strony OLed w takiej cenie wydaje się być podejrzany :)


Będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi co wybrać i ew.opinie.


Może macie jakiegoś lepszego kandydata w tej cenie ? :)


Dzięki i Pozdrawiam , Ludazzz.
 

barburian

New member
Bez reklam
Oled

Witam Wszytkich,


Zastanawiam się nad kupnem TV do 6 TPLN. Przeglądając różne recenzje, fora jestem praktycznie zdecydowany na Samsunga UE55KS7000, jednak byłem wczoraj w EuroRTVagd i zobaczyłem LG 55EG910V. Pięknie się prezentuje. Na allegro znalazłem go też w dobrej cenie - dużo niższej jak w Ero,a mianowice 5.999,00 PLN.


W Samsungu kusi mnie matryca 120 Hz. Na TV głównie będę oglądał sport + filmy. Czasami, jak czas pozwoli, to Fifa na X-boxie.


LG, to jednak OLed, ale z drugiej strony OLed w takiej cenie wydaje się być podejrzany :)


Będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi co wybrać i ew.opinie.


Może macie jakiegoś lepszego kandydata w tej cenie ? :)


Dzięki i Pozdrawiam , Ludazzz.



Cena na OLED-a jest normalna, na Ceneo czy Allegro OLED kosztuje 5.800 i to cena normalna, jak dobrze poszukasz to znajdziesz tez za 5500.

OLED jest FHD a Samsung 4K , zależy z jakiej odległości oglądasz TV ?
No i co oglądasz ? Lub co planujesz oglądać ?
 

ludazzz

New member
Dzieki wielkie za posta.
Odległość 3m/3,5 m. Głównie będę ogłądał mecze na nc+ oraz filmy. 3D nie jest dla mnie ważne. Jak wspomniałem, od czasu do czasu pogiercze sobie na X-boxie, ale to drugoplanowa sprawa.

Pozdrawiam :)
 
Do góry