42pc1rr

marcell33

New member
od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem 42PC1RR w związku z tym mam na razie dwa pytania
1. kiedy mam wlączać "wybielanie" czy mam to robić raz dziennie czy dopiero gdy zauważę jakie zmiany na ekranie (chodzi mi o pozostalości po logach stacji tv)
2. co mam zrobić żeby nagrywając jakiś film lub program nie nagrywalo mi relamy. :confused:
 

baranskia

Member
pomoc (no, prawie ;)

Witam,
:krol:

ad 1.
wg mnie to bez przesady - używać stosownie do sytuacji i przede wszystkim nie dopuszczać do długiego wyświetlania stałego obrazu (warto włączyć funkcję ORBITER);

ad 2.
zła wiadomość: nagranie jest nieselektywne - wpisuje sygnał jak leci tzn. z reklamami a funkcja pomijania reklam polega chyba jednak na tym, że w czasie oddtwarzania można reklamy przewinąć z pilota :( czyli ręcznie, bo to DVR jednak jest jeszcze dość prymitywne (nie ma edycji i ciężko jest opisywać nagrane pozycje - - - też jestem rozczarowany, ale...
może jednak się mylę...

I to by było na tyle!


baranskia

PS:
Ech, chciałbym, chciałbym bardzo, żeby ten DVR był użyteczniejszy... tylko kiedy i za jak wielkie pieniądze?

Pozdrawiam wiosennie.
:cool:

Adam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Wybielanie włącz wówczas gdy coś zauważysz ?
Nagrywanie z wycinaniem reklam musi nagrywarka posiadać aktywowany VPs i musi również działać w sygnałach nadawanych programów .
 
Do góry