Lg oled55b6j

Jimmy

New member
Ma te same problemy co do tej pory.
Jak czytałem w różnych serwisach zagranicznych to zdarza się niewielki pionowy banding, bywa jakiś wypalony piksel, ale generalnie podobno jest poprawa w stosunku do poprzednich serii. Czy mógłbyś Kiki rozwinąć wspomniane przez Ciebie problemy? Czy banding da się usunąć przez profesjonalną kalibrację? Pozdrawiam
 

Lech

New member
Bez reklam
Były czasy, kiedy telewizor kolorowy dźwigały dwie osoby bo był ciężki jak diabli, a obraz w tamtym telewizorze był raczej podobny do rozlanych kolorowych farb. Czy to znaczy, że telewizory dzisiaj produkowane też są do niczego? Na dzisiaj tylko wysoka cena powstrzymuje mnie od kupna OLED'a, bo porównanie obrazu nawet dobrego LCD'ka i "miernego" OLED'a wypada na korzyść tego drugiego.
 
Ostatnia edycja:

colibri75

New member
Moge potwierdzic z autopsji. Mam taniego oleda i dosc wysoki model lcd. Gdybym drugi raz kupowal zastanowilbym sie powaznie nad dwoma oledami...
 

colibri75

New member
Nie ma co pisac. Zwykly 910 v. Trafila sie dobra sztuka bez niespodzianek na matrycy. Bardzo fajny tv. Ja moge polecic. No moze jesli ktos kupuje do naslonecznego salonu to trzeba sprawdzic. Ale poza tym naprawde ok
 

colibri75

New member
Poltora miesiaca. Jak go traktuje? Gadam do niego, glaszcze...;-).A powaznie. Jest w sypialni wiec nie gra tyle co "glowny" tv ale co dzien cos tam ogladam.
 

Lech

New member
Bez reklam
Z jakiego powodu nie gra tyle co "główny"? Z tego co piszesz można sądzić, że "główny to LCD.
 

colibri75

New member
Tak w salonie mam lcd. Obawialem sie wypalen itd. Sila rzeczy oled gra mniej. No i ze wzgledu na mniejsza jasnosc w salonie moglby sie nie sprawdzic
 

Lech

New member
Bez reklam
Czyli przestraszyłeś się złych opinii o OLEDach. Podobnie źle pisano o Plazmach których od wielu lat jestem użytkownikiem i żadna z tych negatywnych cech Plazm, którymi straszono, nie zaistniała w moim przypadku.
 
Do góry