LG50PA6500 aktualizacja softu - Problem

Hubix

New member
Witam

Posiadam TV LG 50PA6500. Posiadam go prawie 4 lata, zakupiłem go w sierpniu 2012 roku.

Chciałem zaktualizować soft. Obecnie posiadam wersję oprogramowania: 03.13.12

Na stronie LG jest dostępny soft z września 2013 roku, 03.31.12

Chciałem zrobić aktualizację, wykonuję tak jak jest w opisie.

Tworzę katalog na pendrive: LG_DTV, wrzucam rozpakowany soft ze strony LG.

Pendrive wkładam do złącza USB, uruchamiam TV, wchodzę w opcję, wybieram aktualizację oprogramowania i mam jedynie obrazek z wersją mojego softu i nic więcej.

Zaznaczam, że moje USB jest multimedialne, tzn, odtwarza filmy, zdjęcia, muzykę. TV posiada też złącze RS232. Na złączu RS jest napisane: "Control & Service"
 

motorolaz3

New member
Witam

Posiadam TV LG 50PA6500. Posiadam go prawie 4 lata, zakupiłem go w sierpniu 2012 roku.

Chciałem zaktualizować soft. Obecnie posiadam wersję oprogramowania: 03.13.12

Na stronie LG jest dostępny soft z września 2013 roku, 03.31.12

Chciałem zrobić aktualizację, wykonuję tak jak jest w opisie.

Tworzę katalog na pendrive: LG_DTV, wrzucam rozpakowany soft ze strony LG.

Pendrive wkładam do złącza USB, uruchamiam TV, wchodzę w opcję, wybieram aktualizację oprogramowania i mam jedynie obrazek z wersją mojego softu i nic więcej.

Zaznaczam, że moje USB jest multimedialne, tzn, odtwarza filmy, zdjęcia, muzykę. TV posiada też złącze RS232. Na złączu RS jest napisane: "Control & Service"

Witam-miałem ten sam problem-mam ten sam telewizor...i już nie pamiętam jak sobie poradziłem' ale na pewno telewizor przyjmie nowe oprogramowanie. Tylko doradzam z praktyki--NIE MA TO ŻADNEGO SENSU- TO NIC NIE DAJE!!!Ten telewizor jest słaby i żadne oprogramowania NIC NIE POMOGĄ, jest tylko możliwość uszkodzenia podczas eksperymentów i nic więcej.
 
Do góry