LG 42 lc2r jest zadowolony z wyboru

pom22

New member
Witam , chciałem się podzielic swoimi spoztrzeżeniami co do lcd lG42lc2r. Telewizorek posiadam od poczatku grudnia jak do tej pory naprawdę spisuje się wyśmienicie ( mam N-kę) , na kanałach HD żyleta , kolory kontrast wyśmienite zresztą na TVN też jest OK co do TVP to bywa różnie (filmy wporząsiu) .Moim zdaniem opinie o LG (42lc2r) nie są obiektywne , na pewno są lepsze telewzorki bardziej odjazdowe ale bądzmi realistami , ja naprzykład kupowałem LG bo mi jego parametry bardzo pasowały i miałem porównanie do samsunga 40 r72 (miałem go 3 miesiące) i powiem o samsungu że to żadna rewelacja >Na pewno można kupić lcd za 8-9 tyś ale czy naprawde dla laika to będzie aż taka różnica oszałamiająca w jakości moim zdaniem nie a cena skromnie 3-4tyś w kieszeni zostaje na kino domowe .Więc podsumowując polecam markę a konkretnie ten model.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
pom22 napisał:
Witam , chciałem się podzielic swoimi spoztrzeżeniami co do lcd lG42lc2r. Telewizorek posiadam od poczatku grudnia jak do tej pory naprawdę spisuje się wyśmienicie ( mam N-kę) , na kanałach HD żyleta , kolory kontrast wyśmienite zresztą na TVN też jest OK co do TVP to bywa różnie (filmy wporząsiu) .Moim zdaniem opinie o LG (42lc2r) nie są obiektywne , na pewno są lepsze telewzorki bardziej odjazdowe ale bądzmi realistami , ja naprzykład kupowałem LG bo mi jego parametry bardzo pasowały i miałem porównanie do samsunga 40 r72 (miałem go 3 miesiące) i powiem o samsungu że to żadna rewelacja >Na pewno można kupić lcd za 8-9 tyś ale czy naprawde dla laika to będzie aż taka różnica oszałamiająca w jakości moim zdaniem nie a cena skromnie 3-4tyś w kieszeni zostaje na kino domowe .Więc podsumowując polecam markę a konkretnie ten model.

I tak trzymać.Nie dajmy się zwariować.

POZDRO!
 

fiedek58

New member
tez posiadam ten model od września

od wrzesnia użytkuje ten model 42lc2r kupilem go za 5300 zl
do chwili obecnej spisuje sie swietnie
cena rewelacja, obraz tez, ogldam z 3 metrow
ostatnio zauwazylem ze 1 pixel sie zbalokowal-swieci na zielono-widac to dopiero z odleglosci-20-30 cm, na czarnym tle
wiec nie boje sie juz martwych pixeli ani zablokowanych- z tego cow iem istnieje oprogram ktory z duzym prawdopodobienstwem odblokowuje zablokowane pixele polecam strone http://www.jscreenfix.com/
tam jest wsyztsko opisane dokladnie co trzeba zrobic!!!
w kazdym badz razie zauwazylem tylko jedna wade tego tv- po wyprowadzeniu audio z tv - wyjsciem variable audio out na amplituner nalezy ustawic dzwiek tv na bardzo wysoka wartosc i dopiero jest on slyszalny na amplitunerze-problem opisywany rowniez na forum z tv 32 calowym tej serii!!!no coz-nikt nie jest doskonaly!!!polecam ten model zdecydowanie
 
Do góry