55EG910V - pierwsze wrażenia i opinia

Jadwisia

New member
Zostałam szczęśliwą właścicielką OLED 55EG910V. :D Po zapoznaniu się z ofertą rynkową i opiniami na temat LCD i OLED oraz po wcześniejszym rozczarowaniu się telewizorem Panasonic 55CX750 (o czym pisałam), zaryzykowałam i kupiłam OLED LG. Żadnych smug, czy ciemnych rogów, obraz piękny czysty, kolory żywe. Pierwsze uruchomienie TV przebiegło intuicyjnie i szybko. Zainstalowany interfejs przeprowadza nas krok po kroku przez ustawienia. Dźwięk dobry. Jestem bardzo zadowolona i nie żałuję zakupu, choć to może i szaleństwo wydać tyle kasy na TV. Jeśli ktoś się jednak waha i zastanawia nad zakupem i stać Ciebie na taki TV, to nie ma co się zastanawiać nad TV LCD. Jeśli chodzi o konkurenta OLED - SUHD marki Samsung widziałam na ekspozycji przejaskrawienia na matrycy i świadczy to moim zdaniem o wadach tej technologii. Słyszałam opinie, że po 3 miesiącach te matryce są reklamowane. W OLED matryca jest jednakowo podświetlona. Mam nadzieję, że komuś pomoże ta opinia :)
 

colibri75

New member
Przyda sie :). Poszedlem ta sama droga i go zamowilem. Wiec po tym poscie prawdopodobienstwo dobrego wyboru wzroslo. Szalenstwem jest drugi ktory kupilem, bo duzy, ale juz niestety nie oled.
 
Do góry