LG 42LF652V - czy warto

mateuszb1

New member
Mam ten TV jakiś czas temu, dla mnie do podstawowymi rzeczy jest ok, ale mam problem z WIFI, specjalnie załoŻyłem światłowód aby dzial szybko wifi korZystam często na www filmy przez tv. Nawet światłowód nie pomogl bo pokazuje mi tylko na 2,5GHZ a nie 5GHZ. Moje pytanie brzmi czy ten model posiada 5GHZ bo nie mogę znaleźć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Wili23

New member
Witam. Czy jest możlwość podłączenia do niego bezprzewodowych głośników przez bluetooth? Gdzieś przeczytałem że oficjalny dongle LG działa tylko z innymi urzadzeniami LG.
Model tv jak w temacie.
Glosniki:
FENDA R30BT BLUETOOTH
 

Maverick7909

New member
Ma jedną wadę ale może mam coś nie tak z netem bo mam 2 routery. Gubi mi czasami zasięg internetu a ruter stoi pół metra od TV. Jescze jedynie muszę sprawdzić to po kablu LAN. Może też trzeba spróbować dodać maka do routera? Czy to jest wada tv
 

wenger

New member
Odświeżę nieco temat. Na Allegro pokazały się starsze modele na które polowałem czyli Samsung J6000 i właśnie LG 50LF652V, po krótkim namyśle zdecydowałem się na LG i nie żałuję. Telewizor jest zajebisty. Jakiegoś smużenia przy sporcie czy mulenie systemu - naczytałem się w internetach ;) - nie zauważyłem, wszystko działa jak należy. Jestem mega zadowolony, porównując z moją kilkuletnią plazmą panasonica wygląda zdecydowanie lepiej. Tuner satelitarny i wejście CI+ to mała wisieńka na torcie w tym przedziale cenowym. Polecam gorąco :)
 
Ostatnia edycja:

Marcin_Z

New member
Witam, kupiłem tytułowy TV i mam zastrzeżenia co do wyświetlanego obrazu.
Najbardziej było to widać podczas oglądania meczu piłki nożnej, coś jakby smugi na ekranie, które widoczne były podczas przemieszczania się kamery w lewo i prawo, najbardziej na boisku.
Odpaliłem jakieś białe tło i nagrałem filmik żeby pokazać te ślady na ekranie, czy to oznaka wypalonego ekranu czy jakaś inna usterka?
vimeo.com/241084020
Tło nie jest jednolite, ma jakby taką strukturę, która nieraz przebija się na obrazie i jest widoczna. Mam jeszcze monitor 24" LG na IPS i tam nie ma takiej sytuacji, biały ekran jest biały bez żadnych smug itp.
 
Do góry