Różnica modeli 42lc2r !!!!!

pom22

New member
widziałem dwa modele lg42lc2r ale różniły sie od siebie jeden miał obramówkę ekranu i podstawę mat (okropny) i jedno wyjście hdmi i jeszce coś mu brakowało tylko nie pamietam , a drugi ładniejszy obramówka i podstawa czarna błyszcząca bardzo ładnie sie prezentuje z tego co pamiętam 2 hdmi i jeszce dodatkowo jakieś wyjscia .Dla czego takie samo oznaczenie a właściwie inne lcd .
 

fiedek58

New member
42lc25-mam ten z 2xHDMI

;)witaj kolego!mnie akurat trafil sie ten blyszczacy egzemplarz, z 2 x HDMI, rzeczywiscie zauwazylem ze wypuszczaj kilka roznych egzemplarzy - dziwne ze oznaczenie tak samo-latwo o pomylke-chyba najlepiej kupowac towar ze sklepu - albo przynajmniej opisac jak mniej wiecje on wyglada
ja jestem ze swego zadowlonh-powiesilem go na scianie-i jest ok!oczywiscie instrukcja nie pokazywala jak odczepic podstawke spod niegi- bo byl narysowany inny model lcdka
 

pom22

New member
lg 42

No właśnie ten mój kupiony był w sklepie Electro Word , a w Saturnie widziałem z ten sam lcd tylko końcówka oznaczenia była nie 42lb2 tylko 42lb25 dla tego mnie to dziwi skad takie oznaczenia i naprawdę niczym sie nie różnią wszystko mają to samo począwszy od wejść , wyjść , wyglądu , parametrów itd.
 
Do góry