Lg 50pc1r

robsuch

New member
Witam.Jestem na etapie poszukiwania plazmy.Czy ktoś może coś powiedzieć o LG 50 PC1R.Jeszcze jedno pytanie w czy jest gorszy od Pioneera 507 XD.
 

baranskia

Member
niestety ;( ja mam tylko 42PC1RR i z niej jestem naprawdę bardzo zadowolony :)

Tak jak w temacie ;)

:krol:
Jednak, co do wyboru modelu przewiduję, że raczej dostaniesz rady w stylu:

a) wybierz sobie sam, bo nikt nie będzie chciał brać za Ciebie odpowiedzailności! - od ostrożnych;

b) wybierz tylko markę X, bo inne są do... niczego a zreszta sam mam X - od wyznawców marki X;

c) co Ty robisz?!! zwariowałeś!!! chcesz kupić plazmę?!!! KUP LCD!!! - od fanów LCD:

d) świetny wybór! kupuj LG - lub - kupuj pionka! ale może inny model (najlepiej ode mnie ;) ) - od posiadaczy modelu LG lub Pioneer oczywiście...!

PS:
Ja należę do grupy pierwszej, czyli a).

Pozdrawiam serdecznie i życzę stysfakcjonującego wyboru (a zwłaszcza taniego!)
:cool:

Adam B. (Bia - PL)
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
baranskia napisał:
Tak jak w temacie ;)

:krol:
Jednak, co do wyboru modelu przewiduję, że raczej dostaniesz rady w stylu:

a) wybierz sobie sam, bo nikt nie będzie chciał brać za Ciebie odpowiedzailności! - od ostrożnych;

b) wybierz tylko markę X, bo inne są do... niczego a zreszta sam mam X - od wyznawców marki X;

c) co Ty robisz?!! zwariowałeś!!! chcesz kupić plazmę?!!! KUP LCD!!! - od fanów LCD:

d) świetny wybór! kupuj LG - lub - kupuj pionka! ale może inny model (najlepiej ode mnie ;) ) - od posiadaczy modelu LG lub Pioneer oczywiście...!

PS:
Ja należę do grupy pierwszej, czyli a).

Pozdrawiam serdecznie i życzę stysfakcjonującego wyboru (a zwłaszcza taniego!)
:cool:

Adam B. (Bia - PL)


:blagam::blagam:RESPECT:blagam::blagam:
 

setunia

New member
Bez reklam
Najlepiej znajdź sklepy posiadające takowe sprzęta na stanie i nawet zapłać za rozpakowanie i przetestowanie, ale przekonaj się o ich właściwościach "organoleptycznie" To zbyt duży wydatek, aby polegac na innych. Pogadaj z Kikim. On organizuje pokazy w domu. Jeśli jesteś zdecydowany na jeden z tych modeli i dasz mu gwarancję finansową, że na pewno jeden kupisz (zaliczka?) moze załatwi oba i dostarczy je do Ciebie do domu na test?
 

S_Mac

New member
Ja używam wspomnianego LG 50PC1R. W tej chwili można go kupić za 6600. Wadami tego tv, jest dość słaba czerń (jak na plazmę), troszkę zanikają szczegóły obrazu w ciemnościach i przy szybko przemieszczających się obrazach ze słabego sygnału troche sie wszystko rozmazuje, ale reszta trzyma wyskoki poziom. Ładne kolory, przejścia tonalne, jasność. Nieźle radzi sobie z sygnałem z kabla (ale chyba gorzej niż np panasonic) Z dvd po HDMI wygląda to już bardzo dobrze. HD jeszcze nie testowałem.
Pioneer 507 jest z pewnością lepszy, ale też prawie 2 x droższy.

P.S.W moim LG chyba troszkę posypała się matryca i zanim się rozgrzeje, to dostaje "różowych plam" na jasnych częściach obrazu, ale po 20-30 min. efekt ten mija. Pewnie będę go reklamował, ale może poczekam aż wejdzie jakiś nowy model;)
 
Do góry