Telewizor firmy LG 65EC970V - Jeden z pierwszych testów tego znakomitego telewizora .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Znany recenzent sprzętu AV John Archer zamieścił na portalu Trusted Reviews w dniu 01 maja 2015 r. swoją
recenzję telewizora firmy LG , model LG 65EC970V . Dla chcących zapoznać się z tym testem
proszę kliknąć poniżej w zamieszczony link :

LG 65EC970V TV review | TrustedReviews

Brawa ... dla firmy LG.:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Titan

New member
Nie. Pomimo tego, że to najnowszy dostępny fizycznie oled, to na papierze na 2015 rok jest nowa seria do której dałem link w temacie oled lg 1mm. Sami robią zamieszanie.
 

Aerofan

Member
Dziś bawiłem się tym telewizorem.

Pytanie do użytkowników - czy można zmienić format wyświetlanego obrazu podczas oglądania filmów z dysku USB ? Np. żeby obraz rozciągnąć do wysokości ekranu. Nic takiego nie udało mi się zrobić.

Macie jakieś problemy z jakością panelu po dłuższym użytkowaniu ?
 

ambra

New member
oled lg 65 ec970v za 3777€!
 

Attachments

  • Screenshot_2015-08-02-15-45-57-1.jpg
    Screenshot_2015-08-02-15-45-57-1.jpg
    20,4 KB · Wyś: 125
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Cena dobra.
Ale argument przeciwko jest i to mocny.
Zapis w instrukcji, że wypalenia mogą powstać po jednej godzinie obrazu ze statycznymi obrazami.
To taki sam zapis jak w plaźmie. A skoro były osoby które by plazmy nie kupiły właśnie z tego powodu, to tutaj maja taką samą sytuację.
 

ambra

New member
Odnośnie nowych modeli lg oled.
Nie ma zamieszania na rynku.jest proste oznaczenie
Model ea 2013
Model ec 2014
Model eg 2015
Model ef koniec 2015/2016 jednocześnie f kojarzy się z flat płaski. Niedługo dostepny na całym świecie.
Dodatkowo w modelach eg pierwsze 3cyfry nr fabrycznego oznacza miesiąc produkcji.na forach ktoś zauważył, że te z czerwca były gorsze niż z lipca .ciekawostka.
Interesujace,że kilkaset może więcej polaków pracuje przy montażu wszystkich oledów najnowocześniejszych tv świata. (Te w Europie sprzedawane -są z Polski.w Ameryce z Meksyku), a nikt się nie wypowiada.Przecież.te nowe modele co ukażą się na jesieni . już są złożone i zapakowane.chyba,że obowiązuje Ich tajemnica handlowa.
Odnośnie wypalonych kropek.to szukanie dziury w całym.bez lupy się tego nie zobaczy. zwłaszcza w 4k.Mercedes czy Porsche,też potrafi mieć jakąś wadę,a nie znaczy że to są złe auta.,
 

ambra

New member
w czasach kiedy plazmy były powszechne ,były takie sytuacje ,że Ci co zakupili lcd szybko przesiadali się na plazmy.odwrotnych sytuacji nie znam,nikt nie przesiądzie się z szybszego samochodu do wolniejszego,choćby nawet mniej palił.
Cena oledów wszytkich przestrasza,a przecież zawsze tak bylo,že posiadanie nowego tv to był prestiż .wojna cenowa ostatnich lat spowodowała, że tv spowszechniały,ale wielu pamięta ile trudu,czasu i pracy trzeba włożyć było w dostanie w Polsce kolorowego Rubina,rrok odkładania całej pensji czy wiecej?.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ty nie znasz a ja np. znam takich przykładów trzy, ale to nie zmienia postaci rzeczy że są ludzie którzy lubią plazmy i tacy co lubią lcd - bo to też kwestia jakie się ma oświetlenie w salonie..


Dobrze napisałeś że Mercedesy też się psują tylko po roku czasu lakier nie robi się jaśniejszy tak jak to było we wcześniejszych modelach w tv z kolorami, a po pól roku nie robią się np. kropki na karoserii i firma mówi że ten typ tak ma ... ( przykład z 930) i że to nie podlega gwarancji.
Nie jestem przeciwnikiem Oleda - trzymam kciuki za tę technologię ale chcę żeby pewne rzeczy były jasno powiedziane a nie tak jak jest w chwili obecnej.. że z jednej strony np. Lg robi akcję zero pikseli ale uwaga tylko dla lcd bo nie dla oledow gdyż jak to Lg twierdzi jest to inny rodzaj piksela ( technologia) więc się pytam o co chodzi...


Zobaczymy jaka cena będzie w RP na oledy i jak będą się sprawować tv po roku, dwóch użytkowania również w tym oglądając taki program jak np. tvn24 czy oglądanie zdjęć na tv.. i wtedy zobaczymy..


Nie wierzę że tv oled w 65 calach będzie kosztował np. 20 tys - chyba że on tyle będzie warty - bo 20 tys to kosztuje 65 calowy dobry tv lcd który jest znacznie tańszy w produkcji...
 
Ostatnia edycja:

FotoVideo

Member
LG 65EC970V OLED widziałem w Media Markt 12 grudnia 2015 cena 25999 zl jestem pod wielkim wrazeniem jakie zrobil na mnie ten telewizor dotychczas widziałem sporo UHD i SUHD glownie Sony Samsung i LG uważam ze ten OLED to najlepszy telewizor jaki do tej pory widziałem swietna czern katy i kolory teraz kosztuje 25999 zl mysle ze pod koniec roku cena spadnie do 12000 zl wtedy to będzie atrakcyjny zakup a gdy konkurecja zacznie produkcje na dobre to kwota 8000 zl za 65" stanie się standardem !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teraz w saturnie jest za 22 tys. i jak to pracownik od Lg powiedział jest to najwyższy model w 65 calach jaki będzie dostępny w RP. Trzeba byłoby jeszcze zobaczyć jak tv sprawuje się na filmach BR i kanałach cyfrowych, ale te dema które lecą w markecie na tym modelu wrażenie robią. Ciekawy jestem tez jak wygląda oled od Panasa..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Osobiście bardzo jestem ciekawy jak będzie sobie radził z kanałami cyfrowymi .. bo w 4k to wiadomo że będzie super..
 
Do góry