BD 570 wycena

gianbuffon

New member
Witam,
posiadam odtwarzacz LG BD570. Rzadko z niego korzystam, więc zastanawiam się nad jego sprzedażą. Nie wiem, czy się mi to będzie opłacało, bo ten model już jest trochę stary.
Dlatego chciałbym was zapytać ile taki używany odtwarzacz byłby wart?

Wszystko jest w bardzo dobrym stanie, nie miał żadnych usterek, mam oryginalne pudełko, ale brak instrukcji. Już po okresie gwarancji.

Będę wdzięczny za pomoc :)
 

gianbuffon

New member
No bez przesady. Tyle to on na pewno nie jest wart.
Chciałbym go wystawić na znany serwis aukcyjny albo tutaj na forum w dziale SPRZEDAM, ale jeśli miałbym za niego dostać np. 50 zł, to wolałbym już go sobie zostawić.
Widzę dwie aukcje, jedna z defektem za 100 zł, druga sama płyta główna 80 zł. Tylko pytanie, czy to jest faktycznie tyle wart, czy ktoś to kupi?
 

Rafal7

Banned
Używany bd za 200-300 zł nie przesadzajcie, nowe można po tyle kupić i to na pełnej gwarancji.Zostaw go i nie sprzedawaj, wiesz co masz bo sam o to dbałeś.Według mnie nie warto sprzedawać.
 

gianbuffon

New member
slawkor, a ten BD390 to teorytycznie starszy i tańszy model od BD570, tak?
Czyli min. 100 zł powinienem za niego dostać?

W sumie to ostatnio rzadko go używam. Filmów blu-ray praktycznie nie oglądam. A jeśli najdzie mnie ochota, to mam PS3.
W najbliższych dniach kupuję jakiś tuner DVBT za ok. 100 zł (prawdopodobnie Wiwa HD 102) i jeśli okaże się, że ten dobrze radzi sobie z filmami, to odtwarzacz bluray może mi być niepotrzebny.
Jedyny minus to taki że tuner DVBT nie odtwarza dźwięku DTS i będzie trzeba kombinować...

Dzięki za rady :)
 

pierwszyy

Member
ostatnio 2 szt. poszły na allegro za ~180zł, więc myślę, że w okolicach tej kwoty można wystawić (też myślę o sprzedaży swojego, bo nie używam i się tylko kurzy...)
LG BD570 + HDMI BLURAY USB MKV WIFI YOUTUBE GW FV (5038538107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
LG BD-570 NETWORK BLU-RAY Wi-Fi USB STAN IDEAŁ!!! (4954795375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


Tak to starszy model. Ja do filmów kupiłem mede8er 800 i nie ma na razie dla niego konkurencji.

a w czym to pudełko jest lepsze od np. takiego? >> Najszybszy Smart TV iTV08m M8 z Ultra HD XBMC IPTV (5017440522) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Do góry