podłączenie słuchawek do lcd

gpower

New member
Witam jestem posiadaczem tv lcd 32LE2R lg chciałbym podłączyć do niego słuchawki, ale nie ma on wejścia typowo słuchawkowego. Jak można inaczej wykonać podłączenie do tv jest podłączony tuner polsatu i dvd
- próbowałem za pomoca wyjścia audio out (dwa gniazda cinch podłączyłem do nich kabelek dwie wtyczki cinch na drugim końcu gniazdo słuchawkowe nie udało się uzyskać dzwięku w słuchawkach czy to jakiś błąd w ustawieniach czy należy wykonać inne podłączenie pozdrawiam i dziękuję za pomoc Pawelak Grzegorz
 

degree

New member
Jak podłączyć słuchawki do TV ??

Mam podobny problem. Posiadam Panasonica TH-42PA60E i ku mojemu zdziwieniu nie posiada on wejścia słuchawkowego (dżeka) jeszcze nie zakupiłem dvd czy innego urządzenia zewnętrznego. Ma ktoś pomysł w jaki sposób mógłbym podłączyć słuchawki do TV ??
 

mariobross1

New member
Też miałem z tym problem (tv LG37LB2R). Kupiłem kabel Euro/2Chinch.
Euro dałem pod TV a dwa chinche podłączyłem pod wzmacniacz od wieży (wieża ustawiona na AUX). Teraz, gdy wkładam słuchawki do gniazda wieży głośniki od wieży się wyłączają i mam dźwięk w słuchawkach który mogę dowolonie pozycjonować oczywiście za pomocą pilota od wieży.
Moim zdaniem to jedyny sposób;)
 
Do góry