Plazma LG czym to się różni???

TRIESTO

New member
Różnice

witaj kono
Różnica?- PC1R jest teraz pewnie flagowym modelem Lg , jeśli chodzi o różnice to przede wszystkim ma 2xHDMI- myślę ze to duży plus.
Pozdrawiam
 

kono32

New member
Dzięki Tomasz dzięki TRIESTO
Porównałem na stronce www.lg.pl więc różnica to tylko 2xHDMI na korzyść 42PC1R ale na tej stronce też inna czarna jak dla mnie zdecydowanie ładniejsza ramka wokół ekranu ..........i tu jeszcze jedno pytanie czy model 42PC3R występuje w takiej czarnej obudowie bo np tu znalazłem że tak:
http://www.domar-bydgoszcz.pl/opis.php?id=9777&name=Telewizor_plazmowy_LG_42PC3RA
jednak zdięcie tam zamieszczone może nie byc real foto ???
Dzięki Pozdro kono32
 

TRIESTO

New member
czesc Kono
Jak patrzyłeś na strone Lg to tam sa dokładne foto ww. plazm.
Kazda z tych plazm występuje w jednym wariancie koloru obudowy.
Dobrej nocy i wiecej zdecydoawania w wyborze.
 

czared

Member
Cześć Kono .
Posiadam plazmę lg 42pc1r ,różnica w sumie polega na gniazdach hdmi bo ma 2 i to duży plus i oczywiście disaine ktory mi się berdziej podoba poza tym rozdzielczośc i pozostałe parametry bez zmian.Ale na scianie prezętuje się kool.Kolory są ok czego mozna by się doczepić to czerwień ,jest troche dla mnie mało wyrazista ale to moje wrażenie.Wygrzewałem ją około 200 godzin na niskich parametrach wizji,ale do końca nie jestem przekonany że to ma wpływ na żywotność ekranu.
 

yatre

New member
kupiłem LG42PC1R- nareszcie

witam
kupiłem wczoraj 42pc1r:D, stało się to po długich i ciężkich poszukiwaniach. Nie ukrywam, że forum bardzo mi pomogło w zakupie i gdyby nie ono i oczywiście Wy forumowicze to podejrzewam, że w pierwszym lepszym sklepie wcisnęli by mi pierwszy z brzegu sprzęt. Pierwsze moje wrażenia to że jest to zaje...cie :eek: wielki telewizor. Pewnie powiecie, że przesadzam ale jest to mój pierwszy telewizor plazmowy - poprzedni miałem crt 29". Generalnie odbieram sygnał z kablówki i N-tv, czasem DVD. O kablówce szkoda mówić :x - jest bo jest- ale reszta to szok. N-ka odbiera zaje....cie a w szczególności kanały HD, których odbieram całe 2szt :rolleyes: (discowery HD i MGM), DVD też daje dobry sygnał mimo to, iż sygnał wychdzi z niego po złączu scart. Jak na razie problemów nie widzę ale pewnie przyjdzie i na to czas. Przed zakupem sprawdzałem pc3ra i pc1r, róznic wielkich nie stwierdziłem. Pc1r ma 2 złacza HDMI troszke inne menu i kolor ekranu przy wyłaczonym telewizorze, pc1r ma bardziej czarny ekran (przez co wydaje mi się, że czerń jest bardziej czarna) a pc3ra wpada w kolor ciemno-zielony.
 

matizx

New member
Lg

Witam !

Też jestem posiadaczem tego cacka PC1R po powiem szczerze niezłej cenie i nie narzekam. Czekam tylko na dekoder HD, ba zastanawiam się co kupić. Wciskaja Humaxa, ale nie wiem, czy Cyfra + to zaakceptuje, bo ponoć mają nie udostępnic przekazu HD tym, którzy nie posiadają ich dekoderów (Philips). Może coś wiecie na ten temat?

pozdrawiam
matizx
 

baranskia

New member
;)To gdzie i za ile go kupiłeś? Pochwal się niech inni też skorzystają juz dzisiaj ;)

matizx napisał:
Witam !

Też jestem posiadaczem tego cacka PC1R po powiem szczerze niezłej cenie i nie narzekam. Czekam tylko na dekoder HD, ba zastanawiam się co kupić. Wciskaja Humaxa, ale nie wiem, czy Cyfra + to zaakceptuje, bo ponoć mają nie udostępnic przekazu HD tym, którzy nie posiadają ich dekoderów (Philips). Może coś wiecie na ten temat?

pozdrawiam
matizx


:D
Ahoj!

;) To gdzie i za ile go kupiłeś? Pochwal się i niech inni też skorzystają juz dzisiaj ;)
To o czym piszesz to raczej pogłoski - zapytaj u źródła!

Pozdrawiam!
AdamB
:cool:
 
Do góry