jaki najlepszy

dieseltdi

New member
Kupuje tv lcd od września i nie mogę się zdecydować,decyzja zapadła ---kupuje sony kdl32v2500,ale................kupiła go moja ciotka,podłączyłem cyfrowy polsat i .......jestem załamany(koledzy z tego forum mieli jednak racje,sam sie przekonałem)jednal lcd nie są stworzone do ,,normalnej,,tv tzn. nie do hd.obraz jest wg. mnie fatalny,nijak sie ma do mojego starego kineskopowego.
Stwierdziłem że nie wydam tyle pieniędzy na taki tv.
Możecie mi powiedzieć jaki LG z 32 calowych jest najlepszy??
Pozdrawiam.
 

gatar

Active member
Bez reklam
dieseltdi napisał:
Kupuje tv lcd od września i nie mogę się zdecydować,decyzja zapadła ---kupuje sony kdl32v2500,ale................kupiła go moja ciotka,podłączyłem cyfrowy polsat i .......jestem załamany(koledzy z tego forum mieli jednak racje,sam sie przekonałem)jednal lcd nie są stworzone do ,,normalnej,,tv tzn. nie do hd.obraz jest wg. mnie fatalny,nijak sie ma do mojego starego kineskopowego.
Stwierdziłem że nie wydam tyle pieniędzy na taki tv.
Możecie mi powiedzieć jaki LG z 32 calowych jest najlepszy??
Pozdrawiam.
Witam.
Skoro nie chcesz wydać "tyle pieniędzy na taki tv" to ile chcesz wydac na TV LCD, ale LG ? No chyba, że ten LG to nie LCD. Kup sobie Sharpa 32BV9 , świetny do SD i jeszcze lepszy do cyfry.
 

dieseltdi

New member
Myślałem o lg,bo to jedne z tańszych lcd(ale nie wiem który model jest najlepszy)
Nie lubie wydawać niepotrzebnie kasy,a kdl32v2500 kosztuje ponad 5tys.,a teraz po wypróbowaniu wcale mi się tak nie podoba jak mogłyby wskazywać na to suche dane.
Więc uznałem że nie wydam tej sumy,bo mam wrażenie że za mniej też kupie coś porównywalnego(tylko nie wiem co)
O bv9e też myślałem,może ktoś go porównywał z w/w sony??
Pomórzcie bo się strasznie zapętliłem,nawet zacząłem rozważać zakup kineskopowca
 

cinek

Member
dieseltdi napisał:
Myślałem o lg,bo to jedne z tańszych lcd(ale nie wiem który model jest najlepszy)
Nie lubie wydawać niepotrzebnie kasy,a kdl32v2500 kosztuje ponad 5tys.,a teraz po wypróbowaniu wcale mi się tak nie podoba jak mogłyby wskazywać na to suche dane.
Więc uznałem że nie wydam tej sumy,bo mam wrażenie że za mniej też kupie coś porównywalnego(tylko nie wiem co)
O bv9e też myślałem,może ktoś go porównywał z w/w sony??
Pomórzcie bo się strasznie zapętliłem,nawet zacząłem rozważać zakup kineskopowca

No nie...
Zakup CRT teraz to akt desperacji :smile: inna sprawa jeśli masz przyzwoitego kineskopowca 100 Hz to chyba warto jeszcze poczekać.
A z kolei kupno V2500 to rozrzutność.
A rozwiązaniem jest kupno TV do 4000 zł (aktualnie bestbuy to chyba Samsung N71 ale nie każdemu się ten TV podoba) i zamiana polsatu na N-kę (koniecznie). Jakość nawet zwykłych programów jest znacznie lepsza.
 

dieseltdi

New member
Hm.....kineskopowiec mi się kończy,a na samsunga np. seria ,,n,, nie mogę patrzeć(niech się nie gniewają ci co je mają ale każdemu podoba się co innego)a może coś z LG??
LG nie robi nic dobrego??
Rozważył bym też może sharpa BV9E
Co wy na to??
Może jakieś inne propozycje w kolorze czarnym.
Pozdrawiam
 

gatar

Active member
Bez reklam
dieseltdi--> wejdź w kontakt z Kikim. Zamów prezentacje do domu. Troche kosztuje ale warto. Biorą wytypowane przez Ciebie 3 modele TV (a może więcej ?) i testujesz w domu razem z nimi na swoim sygnale.
 

marcintgr

New member
Pamiętaj telewizor to jedno a sygnał to drugie a ważniejsze jest to drugie!! jak puścisz syfiarski sygnał to żaden TV ci nie pomoże! dlatego warto przy zakupie nowego TV zainwestować w telewizje N
 

cinek

Member
Najpierw kup N-kę a później zamów prezentację żeby mieć sprawdzone na docelowym źródle.

Z LG wart zainteresowania jest model LB2R choć mi nie odpowiada jego design (ale to juz kwestia gustu) bo lubię telewizory ktore maja wąską "ramkę" wokół matrycy, żadnych wystajacych na boki glośników itp.
Pod względem wyglądu odpowiada mi np. JVC X70 (ktory jest także bardzo dobrym telewizorem) ale niestety nie jest czarny ;).
 

dieseltdi

New member
Mili panowie kupiłem N71B,mimo że zaklinałem się że nie kupie(i żona też),ze względu na wygląd(świecąca obudowa),ale kupiłem,ze względu na cene 3300zł,więc chyba nie ma co narzekać(polska gwarancja),oprócz wyglądu i dźwięku,jestem bardzo mile zaskoczony,obraz ok(kablówka i cyfra+ z humaxa 5400z),naprawde jest ok o wiele lepiej niż u ciotki na sony kdl32v2000 i cyfrowym polsacie(podejżewam że to kwestia dekodera polsatowskiego----echostar 717).
Wiec ogólnie jestem bardzo zadowolony(szczególnie ceną) i będe sie dzielił wrażeniami.
Pozdrawiam------------Rafał
 

jacek.ok66

New member
cinek napisał:
No nie...
Zakup CRT teraz to akt desperacji :smile: inna sprawa jeśli masz przyzwoitego kineskopowca 100 Hz to chyba warto jeszcze poczekać.
A z kolei kupno V2500 to rozrzutność.
A rozwiązaniem jest kupno TV do 4000 zł (aktualnie bestbuy to chyba Samsung N71 ale nie każdemu się ten TV podoba) i zamiana polsatu na N-kę (koniecznie). Jakość nawet zwykłych programów jest znacznie lepsza.

Mam i Polsat Cyfrowy i N-ke i to co piszesz nie bardzo sie zgadza. Jedynie z programow SD wyraznie lepsza jakosc ma TYLKo TVP1, TVP2 i Polonia. Cala reszta poza TVN-ami jest nawet gorzej niz na C.P.
 

jacek.ok66

New member
dieseltdi napisał:
Kupuje tv lcd od września i nie mogę się zdecydować,decyzja zapadła ---kupuje sony kdl32v2500,ale................kupiła go moja ciotka,podłączyłem cyfrowy polsat i .......jestem załamany(koledzy z tego forum mieli jednak racje,sam sie przekonałem)jednal lcd nie są stworzone do ,,normalnej,,tv tzn. nie do hd.obraz jest wg. mnie fatalny,nijak sie ma do mojego starego kineskopowego.
Stwierdziłem że nie wydam tyle pieniędzy na taki tv.
Możecie mi powiedzieć jaki LG z 32 calowych jest najlepszy??
Pozdrawiam.

Zwroc uwage na JVC LT 32X70. Kosztuje obecnie okolo 3900zl. Po podlaczeniu do Cyfrowego Polsatu bedziesz wiecej niz zadowolony.....
 
Do góry