LG 42 LB2R vs Philips 42 PF7411

Silber

New member
Czytalem sobie zarowno w dziale Philips i LG, (dziesiatki tematow, setki commentow) i ograniczylem wybor maxymalnie, na ringu pozostali:
LG 42 LB2R vs Philips 42 PF7411
szczerze mowiac oba sa wizualnie bardzo przyjazne(bardzo istotne dla wystroju mojego pokoju), z lekka przewaga dla LG, LG ma tez ten swoj XD-Engine, ale tez z tego co wyczytalem to Philipsik ma raczej lepsza jakosc obrazu dzieki licznym bajerom(prownywalne/lepsze od XD??), na dodatek philipsik jest ciut tanszy

Moje pytanie brzmi, ktory z tych dwoch TV LCD oferuje lepsza jakosc obrazu biorac pod uwage zastosowane w nich bajery i matryce,
i ktory z tych dwoch ma wiecej przydatnych opcji dla uzytkownika,

moze ktos potrafi zrobic sensowne zestawienie lub ulatwic wskazanie na jakosciowo lepszy produkt??

jak widzicie dlugo planuje zakup sprzetu dla siebie (zarejestrowany nov2006) dlugo planowalem i myslalem jaka marke i model wybrac
no ale czas nadszedl na napisanie pierwszego sensownego posta ktory ulatwi mi selekcje totez licze na szeroko zakrojone wsparcie ;-)
(ostatnie testy i wybor przeprowadze w sklepie, a gdy juz zdecyduje, targujac sie bezlitosnie wymusze swoja wole(cene) na sprzedawcy ;-) )
 

Ryku

New member
Z tego co mi wiadomo LG 42LB2R dopiero w przyszlym tygodniu pojawi sie w sklepach, jakies problemy produkcyjne, podobno. Dlatego moze jak tak dlugo czekales, to moze jeszcze kilka dni i porownac ten sprzet w MM lub innym sklepie. Same dane techniczne nie powiedza wszytkiego, porownanie na zywo jest moim zdaniem najlepszym wyjsciem, przeciez chodzi o kupe kasy.

Pozdr Ryku
 
Do góry