Lg bd550 a PIONEER VSX-323-K

Orawy

New member
Jako ze jestem nowy na forum to Witam wszystkich serdecznie.

A pisze do was bo mam problem z obrazem i dzwiekiem wysylanym z LG bd550 do Amplitudera Pioneera 323K.
Na TV wyswietla mi obraz z samego logowania sie LG a pozniej jest tylko czarny ekran, Czasami ale to bardzo zadko udalo sie sie zobaczyc menu i obejrzec film, ale najczesniej nic z tego nie ma.
wszystko podpiete jest przewodami HDMI czyli z LG do Pioneera i z amplitudera do telewizora.

Jesli LG podepne bezposrednio pod TV zawsze wszystko smiga ladnie i to na tym samym przewodzie.

Moze spotkal sie ktos z was z takim problemem i mi podpowie co jest zle

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z Linuxa bez polskiego oprogramowania.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Spróbuj jeszcze inny kabel hdmi , albo moduł hdmi w ampli nawala-jednak jesli twoj ampli nie ma najnowszych formatów dzwieku (nie sprawdzałem w specyfikacji twojego modelu:-D) i Ci na nich nie zależy:niewiem: to podepnij lg-ika coaxialem do pioneerka.Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Siwy1982

New member
Witam;

W ramach odświeżenia - mam ten sam problem.

Ten sam amplituner, ten sam odtwarzacz i TV LG 50PB5600 - dla zmiany próbowałem też na Panasonic Smart Viera (modelu nie pamiętam).

Z odtwarzam próbowałem na obu telewizorach - bezpośrednio do TV obraz jest; po przepięciu do amplitunera obrazu brak (oczywiście za wyjątkiem ekranu ładowania się odtwarzacza, co jest bardzo dziwne).

Dodatkowo spróbowałem do gniazda HDMI przeznaczonego na SAT, podłączyć tuner cyfrowego polsatu i również miałem czarny obraz (lampka HDMI na ampie świeci się cały czas na czerwono i nie ma na TV komunikatu o braku sygnału);

Pojechałem do sklapu gdzie kupiłem ampek i tam pracownik podłączył do pierwszego z brzego TV i blue ray'a i co - oczywiście jest piękny obraz.

Może ktoś podpowiedzieć o co chodzi?

próbowałem układu na trzech roznych kablach HDMI, resetowania aplitunera, przywracania ustawień fabrycznych na TV i na BR i kicha - nic się nie zmienia.
 
Do góry